Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szaisztok van egy 2002-es...

Szaisztok van egy 2002-es 2.4-es transitom és leált a kanyarban és adagoló csere is volt (computerrel, immobiliserrel együtt egy működő autóból) de nem az volt a hiba. Mi lehet lehet kábelszakadás, de a biztosítékoki lehet?

Figyelt kérdés

Hol lehet a hiba ha a biztosítékok relék jók

adagoló is jó? Ha valaki tud valamit akkor írjon rám mert áll az autó egy hete és dolgozni kellene. messengeren,Facebookon:Jezsik Bálint!!?



2019. jún. 28. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi van??? Ha valaki érti, fordítson, és segítek.
2019. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én se értem azt hogy miért nem lett a hiba felderítve. Csak úgy a hasadra ütsz és cseréled az adagolót.

Egyébként megsúgom neked úgy hogy más ne hallja, az adagoló nagyon ritka esetben megy tönkre.

2019. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kiírta azt a p1664 és a p1564 ami adagoló hibát jelent és ezért lett kicserélve, ja meg volt hozzá immobiliser meg computer.
2019. jún. 29. 09:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok meglett szerelve a ford. Kiderült hogy motor belsejében volt baj.
2019. júl. 7. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:

És mi volt a baja?

2. Válaszoló voltam és látod igazam lett az adagolóval?

2019. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs hogy csak most írok. Szóval az adagoló volt ugyan úgy elrágott a nyest (mert városon kívül erdős helyen lakunk) egy vezetéket és pont egy kanyarban ért össze és így egy indítózás és kicsapta a másik adagolót is. A computernél elkezdtük lekövetni a vezetékeket egyesével és ahogy említettem a nyest elrágta a vezetékeket azt a 2 vezetéket cserélni kellett végig ellenőriztük a biztiket reléket átellenőriztuk és gyujtás, indult volna csak le volt levegősödve a rendszer és csak húzással tudtuk be indítani ami elég jó móka mivel 4.20-as 2 méter magas. Hazajöttem vele és kegyegni utána leállítottam és pöcc röff beindult.
2019. aug. 21. 23:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Te ia autó szerelő vagy?
2019. aug. 21. 23:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Na most mi a kérdés, miért lett kiemelve???
2019. szept. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!