Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha mt 03 vélemények?

Yamaha mt 03 vélemények?

Figyelt kérdés

Yamaha mt 03 (2018-tól)

Ezt a modellt néztem ki, de elég kevés leírást találtam róla interneten.

Annyit tudok hogy ugyanaz a blokk van benne mint az r3-ban. Ha esetleg valakinek van ilyen motorja kíváncsi lennék a véleményére, nála hogy teljesít a gép, meg van-e vele elégedve. Igazából minden érdekel ezzel a típussal kapcsolatban. Amire még kíváncsi vagyok az az hogy mire kell jobban odafigyelni, esetleges hibái a típusnak?



2019. jún. 29. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyenem.

Viszont nézegettem az új MTket itt a szomszédban a Yamaha kereskedésben: hát egy kupac műanyag az egész. Jó, nyilván ezért olcsó meg könnyű ami előny de engem egy kicsit zavar :D


Amúgy az új MT-k árban kb verhetetlenek az új motorok piacán, egy ilyen zsír új gép valszeg még egyáltalán nem problémás.

2019. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Igen azt tudom hogy a yamaha nagy része műanyag, de ez engem nem zavarna. Ha már más motor is szóba jöhet akkor ktm duke 390 vagy honda cbr 500? Ha ezek valamelyikére esne a választás akkor nem szalonból venném, az első generációs jobban tetszik mind a kettőből.
2019. júl. 3. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!