Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 166, Chrysler...

Alfa Romeo 166, Chrysler Sebring (2001-2007), Rover 75 tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Igen, ez a három foglalkoztat, épp azért mert különlegesek. Nem német vagy japán tucatautót szeretnék, volt már olyanom. Direkt tapasztalatokat írtam, nem véleményeket. Eközül a három közül szeretném eldönteni melyik a legkevésbé őrültség :D Valamilyen szinten tisztában vagyok vele, hogy az. Csak benzines jöhet szóba.

2019. jún. 30. 20:19
 1/7 veterán vas ***** válasza:
44%

Akkor most szeptemberig már csak ilyen kérdések jönnek?

Nemááááá!

2019. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak kitalál mást.
2019. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval szeptemberig felesleges itt értelmes válaszra várni?
2019. jún. 30. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

166ról van csak véleményem, Dízel motor jó, főleg egy normális chip-el. Gyakori a hengerfejesedés az öthenger dízelnél, de legalább jól megy és fogyaszt.

2.5 v6 benzin Busso is jó, bár a kaszni kicsit nehéz hozzá.

Hely van benne bőven, egész családnak. Faceliftes 166-ba pedig a rossz dolgokon elég sok mindent javítottak, bár az fl előtti szebben néz ki szerintem.

A 3 literes v6-os is jó, csak az már sokat is esik a súlya miatt, de legalább megy. (12-16 liter)

2019. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D. Brasco ***** válasza:
18%
Szerintem jobban jarsz ha az ezekre szánt pénzt egxszerűen csak lehúzod a slozin mert akkor legalabb csak a vételárat buktad,azt amit még pluszban rájuk kéne locsolni hogy életben tartsd ezeket a lomokat nem,mert az legalabb nalad marad!
2019. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Melyik volt neked valaha ezek közül a lomok közül?

2019. jún. 30. 22:50
 7/7 D. Brasco ***** válasza:
36%

Egyik sem,mert volt annyi eszem,hogy ilyenekért ne adjak pénzt!Cserébe végignézhettem,ahogy a 2 legjobb cimborám(az egyik olasz a masik meg brit maniás)hogy öntötte vég nélkül a pénzt ezekbe a kotlófészkekbe!Pedig a 166-os egy kifejeuetten jó allapotú es megkimelt nagypapa auto volt,mielott koma megvette!A roverről nem volt ugyanez elmondhato,de azert az sem egy lerugott,20gazdas gép volt.

Ilyen autó nem észérvek alapján kell venni,ezek nem arrol szolnak!Ha meg szereted akkor nem fáj!

Chrysler ugyan nem volt a közelembe,de ezektől az amcsi "csodáktól " kimeljen meg az ég!

2019. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!