Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sérülhetett a futóművem?

Sérülhetett a futóművem?

Figyelt kérdés
Sajnos figyelmetlen voltam és sikerült kb. 20km/h-val legurulnom egy bukkanóról. Valami hangosat koppant de ránézésre nem találtam hibát, valamint vezetés közben se tűnt fel semmi. Csatoltam képeket a helyszínről, köszönöm a válaszokat.
2019. júl. 1. 17:29
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Ott mentem ahol a képen az ezüst Astra, le is van kerekítve a bukkan alja de valami így is koppant.

2019. júl. 1. 17:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a gumi ért bele a kerékívbe belül. Velem is előfordult már jópárszor, nálam nem deformálódott el semmi és a gumi sem sérült meg. Szerintem nálad se.
2019. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A futómű fel tud koppanni. Pl hátul nálam látszanak is a gumiütközők, hogy extrém nagy berugózásnál ne a gumiabroncs érjen a karosszériába, nem ez ütközik fel. Szerintem nálad is valami hasonló okoztatta a koppanást. Nekem is sikerült már épülő fekvőrendőrön megszokásból 50-nel átrongyolnom /45-ös gumikkal. Szemre gumi felni nem sérült, valamint a futóművön sem éreztem semmi változást. Én biztos ami biztos alapon elvittem egy futómű bemérésre. Pár ezer forintot nekem megért a lelkiismeretem megnyugtatása.
2019. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt csak érezted/hallottad, hogy hol koppant...

Alattad vagy elől?

2019. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!