Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda mx-5 vs 1 generációs...

Mazda mx-5 vs 1 generációs Porsche boxster melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes megvenni? Első sorban olyan írjon akinek már volt dolga ilyenekkel

2019. júl. 3. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt érdemes/nem érdemes nézőpontból akarod vizsgálni akkor egyik sem a te autód.
2019. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
Mi az hogy érdemes??Mert ha mondjuk nagy családi bevásárlás a cél velük akkor egyiket sem érdemes.......
2019. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én ilyenre gondolok pl hogy megbízhatóság kènyelem stb
2019. júl. 3. 15:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam is hogy akik használtak vagy javítottak azok írjanak első sorban ne trollok
2019. júl. 3. 15:41
 5/6 D. Brasco ***** válasza:
Koma....ez még viccnek is gyenge volt!Ha megbizhatosag kell meg kényelem akkor nem 25-30 eves sportos autót kell venni..........
2019. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Porscherol nemtudok nyiltakozi, de rosszat arról sem halottam.

Nekem egy 94-es NA-m van. 25 éves létére nagyon megbízható. Ma napig rendszeressen járok vele szerte európában, nemrégiben egy 1500km-s olasz hegyi turát teljesített hibátlanúl. És lassan eléri a 300 ezredik kilóméterét. Komolyabb problémája még sosem volt. Leginkább csak olcsó, otthon is javítható apróságokat kelett orvoslni rajta.

Én 5 ezrenként cserélek rajta olajat, 5km alatt a nivó pálca tetjétől a feléig csökken az olajszint, tehát így bontatlan motornál, 300ezer kmnél, szinte nincs olajfogyasztása, pedig azért a szerpentineken pörgetem rendessen. De ez az autó erről szól. Nagyon nagy flash, csak ajánlani tudom.

Facebookon a miata chat csoportban és a miata.hu-n rengeteg dolgot megtudhatsz az autoról.

És nagyon jó a magyarországi MX-5 közösség. Rengeteg találkozo, csoportokban mindenki segít mindenkinek, ha az utakon szembe jon egy másik MX-es integetünk egymásnak és ehhez hasonlok.

2019. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!