Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beleér a sárvédő ívembe a...

Beleér a sárvédő ívembe a gumi, de mi miatt ér bele?

Figyelt kérdés

BMW e36-ról van szó, 8J széles ET30 felnik vannak fent és 225/45/R17-es gumikkal.

Az egyik autó szervízben nem akarták megnézni mi lehet a valós hiba, mert egyértelműen látták hogy nem ez a felni való alá.. nem hittek nekem hogy én már tavaly nyár óta közlekedem vele, és soha sehol nem ért bele a gumi még 5 személlyel sem!! Most meg van hogy egyedül vezetek és beleér egy kanyarban, amikor tempósabban megyek.

A rugóra gondoltam még hogy esetleg azzal van a baj, tavaly lett lecserélve.. de amióta fent van az új.. mindig hallottam valami zajt hátulról.DE viszont akkor nem ért bele a sárvédő ívbe a gumi. Aztán egy darabig abba hagyta, nem volt semmi zaj.. aztán jött helyette ez hogy beleér mindkettő sárvédőívbe..

Lengőkar szilentre gondoltam még, elképzelhető hogy az kopott el aztán ezért ér bele?

Jobban inkább úgy érzem rugóval lesz a baj..



2019. júl. 3. 16:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy HÁTUL ér bele! elől nem!
2019. júl. 3. 16:22
 2/5 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy eddig 5 személlyel nem ért le, most meg egyedül igen mindkét oldal?

A problémám az hogy vagy nagyon leült a hátulja mintha dinnyéznél vele a piacon csak elfelejtetted megemlíteni vagy pedig szélesedett a nyomtáv valamilyen csodával határos módon az egyik éjszaka.

2019. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az gond ha nagyobb a felni és a gumi s6étveri a felfüggesztėst stb . Nekem csak elől ért be és nagy ívű kanyarodáskor szintén 1 mérettel nagyobb felni gumi (nem peres) garni miatt .
2019. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ültetve van az autó vagy rossz méretet vettetek rá. Ha a rugó miatt ér bele, akkor ott már nagyon komoly gondok vannak a felfüggesztéssel.
2019. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs ültetve. De ha nem megfelelő méretű a rugó akkor tavaly miért nem ért bele? Én ezt nem értem :/


Futómű beállítás lehet segítene rajta?

2019. júl. 4. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!