Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki melyiket ajánlaná inkább,...

Ki melyiket ajánlaná inkább, melyik a megbízhatóbb? Volkswagen Touran 1.9 pd? Vagy Toyota Corolla Verso 2. 0 D4D?

Figyelt kérdés

Melyik lenne a jobb választás? Melyik az amelyikkel kevésbé fürdene be az ember. Használtautó mind a 2 olyan 2004-2006 ig jöhetne szóba...


Talán egy picivel jobban tetszik a VW de igazából a Toyota is tetszik...még a Vwből a 2.0 pd tdi is szóba jöhetne (Bkd motor kóddal)



2019. júl. 3. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek a kocsik mentek már vagy 300 ezer kilométert, ezért egyiket sem ajánlom.
2019. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és mit ajánlanál helyette mondjuk 1 milló 3 ig ?
2019. júl. 3. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Benzinest. Ennyi idősen mondjuk azok is túl vannak már sok mindenen, de legalább nem olyan érzékenyek.
2019. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dávid9999 válasza:
Vw touran lehet venni 300.000 km-el is legaláb már minden ki van benne cserélve max nézzed hogy legyen szervízkönyve aztán vissza tudod nézni hogy mit cseréltek benne vagy rendszám csekk és meg tudod hogy törtèk e vagy sem
2019. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Beviz Elek ***** válasza:

Nem tudom miért probléma a 300ezer km.

Ha az ára tükrözi az állapotot, akkor mindkettő jó vétel lehet. PD-nél érdemes utánanézni hogy melyik van benne, de rendszeres olajcserével az 1.9PD és a 2.0 D4D is gond nélkül el kell menjen 600ezret.

2019. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dávid9999 válasza:
Hat ezt én sem tudom vehet 150.000km-el is az is lehet megdobja magat 180.000-nal
2019. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat...nincs km fétisem állapotot veszünk nem kilométert...mindegyik 300 e alatt de 200 felett van...inkább az érdekelne hogy melyik lenne a jobb? persze meghallgatok, elolvasok mindent....akár mást ha ajánlotok nézeggettem én is cmaxot, zafira bt, ...inkább tapasztalatok érdekelnének....
2019. júl. 3. 22:01
 8/9 Beviz Elek ***** válasza:
64%

Mint írtam, mindkettő nagyon jó, nem motor alapján tennék különbséget.


A VAG csoport jó, de az extrákat/elektronikát bonyolultan oldja meg. Előnye hogy egy VAG-COM-mal mindent beállíthatsz rajta, hátránya hogy könnyebben behal rajta valami.

A Toyota megbízhatóbb de hamarabb fog rohadni, fapadosabb az érzete (szigetelés, futómű, stb).

Én a Toyotát venném de csak saját szempontok alapján, összességében nem lehet megmondani hogy melyik a jobb.

2019. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek...Seat Altea Xl ről esetleg vélemények ha kinézetbalapján kéne választani ez abszolút etalon...
2019. júl. 4. 04:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!