Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen vezetési stílussal,...

Milyen vezetési stílussal, használati móddal lehet az alábbi alkatrészeket kinyírni? Felsorolás lent.

Figyelt kérdés
Kettős tömegű lendkerék, turbó, váltó, féltengely. Persze vannak nekem is tippjeim, olyan dolgok amikről hallottam. De hátha tudtok valami újat mondani amiről eddig nem tudtam :)

#frres
2019. júl. 4. 01:47
 1/4 anonim ***** válasza:
a féltengelyt elég nehéz. feszített állapotában nagy terheléssel végülis ki lehet nyírni. A féltengely csuklót könnyebb, pl nem veszed észre a porvédő gumiharang elszakadását. kettős tömegűt szerintem a váltásokkal, illetve nagy nyomaték hirtelen ráadásával lehet, a váltót a az irreális fordulatszámon történő váltással, illetve nem megfelelő kuplung használattal, a turbót a nagy fordulat utáni hirtelen leállítással, a nem megfelelő olajjal és a hidegen padlógázas üzemmel teheted hatékonyan tönkre
2019. júl. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ment a zöld köszi! :)
2019. júl. 4. 02:00
 3/4 anonim ***** válasza:

DMF: Alacsony, szinte alapjárati fordulaton terhelés, agresszív vezetés, sok hirtelen gázadás / gázelvétel, kuplungról leugrálás

Turbó: Hidegen hajtás, Melegen azonnal leállítás, ritka olajcsere, rossz minőségű olaj

Váltó: Agresszív, túl gyors váltás, hibás kuplunghasználat

Féltengely: Agresszív vezetés, felesleges padlógázos gyorsulások.

2019. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Féltengelyt nehéz kinyírni? :D

Menj bele az árokba csak 50km/h-val és kész is :) :)

2019. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!