Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hanyadik vezetési óra után...

Hanyadik vezetési óra után mentetek ki forgalomba?

Figyelt kérdés
A likedrive-nál nemsokára kezdem a vezetést de több helyen olvastam, hogy sokan már az első órán kimentek a forgalomba amitől nagyon tartok, mert késő délután a legnagyobb forgalomba fogok vezetni amikor mindenki megy haza és már ideges. :(

2019. júl. 4. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Sose voltam pályán vezetni.
2019. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Az első órán már kivitt, először egy félreesö helyre mentünk, hogy megallapítsa mennyire tudom hasznalni a kuplungot. 2 kör után meg mondta, hogy ok mehetünk a forgalomba.
2019. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na most nagyon parázok :(
2019. júl. 4. 19:18
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Én is náluk fogok kezdeni nemsokára, nem tudom ki lesz az oktatód, de miért nem vele beszéled meg?! Több értelme lenne.
2019. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
piac pakolójába (délután üres volt) elindultunk,megálltunk,kanyarogtunk stb majd kb az első óra vége felé elindultunk a városba. Ne idegeskedj,legyél nyugodt!!!!!
2019. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Első órán forgalomban kezdtem.

Először valószínűleg valami kihalt parkolóban fogsz vezetni, a pedálokat is nagyrészt az oktató fogja kezelni, neked kb. csak kormányoznod kell az elején.

De ha bevisz a csúcsforgalomba, akkor sem kell félned, mert az oktató egyedül is simán el tudná vezetni az autót a jobb-egyből.

2019. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
89%
Úgy jött értem az oktató hogy az anyósülésről vezetett, így egyértelmű volt amikor megállt a ház előtt hogy hova üljek, a rutinpályára én vezettem ki elsőre, nem ment minden flottul de egyben elértünk a célhoz, ha vezetned is kell az oktató úgyis belekorrigál mielőtt hülyeséget csinálsz.
2019. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi azért így már egy kicsit megnyugodtam :)
2019. júl. 4. 19:47
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Úgy tudom, hogy már jó ideje nincs rutinpálya, egyből a forgalomba viszik a tanulókat.

Az én időmben még kellett pályán külön rutinvizsgát is tenni, különböző vizsgafeladatokkal, csak után lehetett hivatalosan a forgalomba kimenni. Már fogalmam nincs ehhez mennyi volt a kötelező minimális óraszám. De gondolom nem is ez érdekel...

2019. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk az, hogy forgalomba visz, nem azt jelenti, hogy Andrássy út vagy Hungária körút csúcsidőben. Kisebb, eldugott, csendesebb utcán kezded majd.
2019. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!