Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford fiesta mk4-en hol van a...

Ford fiesta mk4-en hol van a vízhőfok kijelző?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A fent említett autót fogom megvásárolni, de átnézve a műszerfalat, sehol nem találom a vízhőfok kijelzőt. Ezek szerint nincs is? Ezt elég furcsának találom azok után hogy még a swift-ekben is van. Google-n is kerestem de semmi. Perpill évjáratot nem tudok mondani csak generációt illetve annyit hogy 3 ajtós 1.4-es benzines.



[link]



2019. júl. 5. 07:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van Fiesta mk4 jobb oldalt van a műszerfalon, ha vársz 1 órát felteszem netrd.


Ja igen, figyelj ám arra, hogy ha nincs benne víz, neten tegnap olvastam, hogy a tartály megrepedt srácnak, de csak ilyen pér mm és nem látta, fogyott a vize, aztán oooppsz, rájött, a tartály a hibás és nekem is ez a baja, tegnap láttam, hogy kevés a víz, jó, hogy most ezt írom, nem felejtek el vizet venni, utántölteni és kilesni a bibit. :)

2019. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs neki.

Jobb is így. Két visszajelzés van: kék hőmérő piktogram, ha még hideg a víz, hogy hidegen ne nyomd neki, és egy piros, ha már túl meleg, és fel fog forrni.


Jobb is így. A gyakorin számtalan olyan kérdés van, amikor a felhasználó jobban véli tudni az üzemi hőfokot mint a gyártó, és itt vergődnek, hogy jajjmostmilesz, 95 fok a víz, és még nem megy a ventilátor...

2019. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A tiedben nincs. Csak egy piros hőmérő jelzés jelenik meg, ha túlmelegedne.


Ha nagyon érdekel a hűtővíz hőmérséklete, akkor az OBD porton keresztül ki lehet olvasni. Az ebay-ről rendelhető párszáz forintos olvasók is képesek erre, csak okostelefon kell hozzá.

2019. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, kérlek. Nekem van, szerintem ha veszel bele másik óra csoportot akkor kompatibilis.


Kérhetek valamit? Fotózd le majd az bal ülés ott ahol van az ülő lap állító, kíváncsi vagyok abba van e ülés döntés (hátra döntés- egyesek szerint magasság állító- enyémbe van és kellene másik mert kiszakadt, csak nem találok olyat.

2019. júl. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. ##4-es, jelenleg nem tudom, mert papírozás alatt van az autó de valószínűleg jövőhéten már itthon lesz. Akkor lefotózom ha még aktuális.
2019. júl. 5. 09:51
 6/10 A kérdező kommentje:
#2-es és #3-as. Akkor a vizhőfok érzékelőre is vetnem kell egy pillantást, nemám elromlik és rosszul jelez. Vagy ez mennyire gyakori? Illetve, milyen gyermek betegségei vannak ha vannak ennek a típusnak?
2019. júl. 5. 09:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyilván érdemes átnézetni az egész hűtőrendszert, mert ha pl. a termosztát megadja magát, akkor lassabban melegszik fel a motor, nem éri el az üzemi hőmérsékletet, emiatt többet fogyaszt és a motor élettartama is valamelyest csökkenhet. De a hőfokjeladó is adhat rossz értéket. Egy ilyen idős kocsinál ezek simán előfordulhatnak.
2019. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A motorhiba jelző nektek is villant már fel? Mert a daewoo kalos-nál ami van nekünk, ez gyermekbetegségnek számít, megnézettük többször is és semmi baja. Ki van ütve a hiba de ugyanúgy fel villan egy idő után. Ez is ilyesmi lenne? Mert egy idős úrtól veszem át és ő nem gyilkolta a motort meg semmi. Természetesen meg lesz nézve hogy mi a hiba forrása.
2019. júl. 5. 12:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem "gyermekbetegség", hanem az autó jelzi, hogy valami nem oké. Azzal, hogy kiütöd a hibajelzést, még nem oldódik meg a probléma.
2019. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mint kiderült a több hónapnyi állás miatt mutatta a hibát, indítás után eltünt. Nagyon patika, tetszik is. 1.3-as 2000.12-ik havi az autó. Olyan kérdésem lenne hogy szeretnék bele olyan rádiós fejegységet amin van usb. Milyen csatlakozósat keressek ami kompatibilis az autóval? Illetve amit furcsálok hogy a gáz pedál mélyebben fog, úgyértve hogy ha csak éppen hozzáérek akkor olyan mintha nem is nyomnám. Ez alapból ilyen vagy esetleg egy bowden csere megoldaná?
2019. júl. 6. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!