Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125 köbcentis motort...

Milyen 125 köbcentis motort ajánlotok?

Figyelt kérdés

tehat az van, hogy 125 köbcentis, 4 ütemű motort szeretnék venni, max 200k forintig, és mivel A1 jogsit szeretnék letenni, ezért max 15 lóerős lehet... Cross, Crossendurokra vagyok kíváncsi, ilyen kis pitbikeok, robogók nem érdekelnek, és valamilyen normálisabb márkát, pl kawasaki, honda, yamaha ilyenek. Csak sajnos nem találtam ilyen motorokat, amik meg jók lettek volna azok már sajnos több mint 15 lovasak voltak :/

Használt motorokat néztem. Aki tudna ajánlani párat, megköszönném


Köszi ha elolvastad



2019. júl. 5. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Olcsón akarsz jó japán motort?A japán azért drága mert ér is valamit a többihez képest.Dobj rá még egy kis pénzt és vegyél valami élhetőt.Bár én ezt a 125-ös témát hanyagolnám.Jó hangos cserébe alig megy.Nekem A2-es jogsim van s ott már lehet válogatni köbcenti megkötés nélkül.
2019. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezekkel a feltételekkel, hazai piacon nem fogsz találni semmit.


Egyetlen olyan motort találtam HaHu-n, ami kb megfelel a feltételeidnek és van magyar papírja:


[link]


Német piacon szintén 1et találtam, 2 üteműt:


[link]


Itthon is van TDR, csak az 300 ezer körül van. Átirással kb ugyanott vagy, a belefeccolt energiáról nem is beszélve. Ki kell menned érte, az se biztos, hogy jó és megveszed, benzinköltség, rohangálá, bürokrácia, stb.

2019. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, facebookon talaltam mai nap egy Honda xl 125 motort, 1990-es évjáratú. meg kerdeztem az eladót hogy hany lóerős, azt mondta nem tudja pontosan, de ra keres neten. Azt írta hogy KB 24 lóerős. Ha kb akkor mennyire nezhetett utána? Em talaltam egy scannelt papírt, igaz xls 125-nek írja, francia szöveg van rajta es 13 lóerőt ír. Kinézetre es évjáratra ugyanaz mint amit találtam eladót. Szerinted akkor ez hogy van ez így? :D egyébként jó állapotban van amit találtam, es a keretbe is belefér.
2019. júl. 10. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
A papírokat kéne megnézni, nem tippelni :)
2019. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!