Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2004 Audi a4 1.8t multitronic...

Drujidix kérdése:

2004 Audi a4 1.8t multitronic váltó felújítása/átnézése mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy nincsen semmi baja,most vettem de szeretném átnézetni azért a váltóját hogy elhárítsuk a nagyobb bajt.

és majd utána jön a motor teljes átnézése is.de elsőnek a váltót szeretném át nézetni. már felhívtam pár embert de mindegyik azt mondta hogy majd vissza hív. 360.000km folyamatos szervizel és 10.000-ént váltó olaj csere is "volt"?



2019. júl. 6. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

aki 10 ezrenként cserélte a váltóolajat, az egyrészt nem mond igazat, másrészt hajigálta a pénzt az ablakon. Ez a váltó egy konstrukciós zsákutca, olvass utána. nem vagyok szerelő, de a váltó megbontással semmit nem fognak látni. (ilyennel engem is etetni próbált egy eladó, de szakszervizben megkérdeztem) A felújításról annyit, hogy inkább manuál váltóra cserélik, mint javítják.

360 ezer km elég sok, ott már bármire lehet költeni, erre készülj.

2019. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogyne,manuálra cserélik :D
2019. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem ilyen autóm van. A váltó ki lett cserélve kézire. Ahogy az első írta, ez a konstrukció rossz, nem lehet megúszni. 360 ezret biztosan nem bírt ki. a 10.000 km szerintem motorolaj csere, a váltóolajban biztosan nem volt. Meg ennek az nem is segít a baján. Olvass utána, írd be a keresőbe. Átnézni pedig nincs mit rajta. Ha leszerelik, szétszedik, az kb annyi lesz, mint a vételár negyede és nem tudják megmondani, meddig bírja még. A motor átnézése dettó. Bontás nélkül nem sokat tudnak megállapítani. Fogadd el, egy ennyit futott autó már túl van élete derekán, költeni kell majd rá.
2019. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én elhiszem hogy létezik olyan ember aki a multitronicot manuálisra építette át,de nem ez az átlag.


Aki egy 15 éves,gyenge motoros,robogó váltós elsőkerekes a4-t tervez venni,az nem fogja sem felújítani,sem manuálra cseréltetni a váltóját,hanem próbál tőle szabadulni minél előbb,ahogyan rájött hogy miért is került hozzá olyan jó áron.


Egy fele ennyi idős 2.0 cr multirtronic is rég lefutotta az idejét,ha csak nem értettek hozzá,és csinálták meg jópénzért,ami után meg valószínűtlen hogy bagóért eladják.Drágán meg szintúgy nem lehet,mert akkor már értelmes motorrol és váltóval is megveheti.

2019. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!