Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért látok nap mint nap...

Miért látok nap mint nap embereket babettán, pici robogón sisak nélkul a fejukön?

Figyelt kérdés
énis szívesen mennék sisak nélkul, megesz az irigység, csak úgy tudom buntetnek érte :(
2019. júl. 6. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mem látok ilyet mert fóbiás vagyok és nem merek kimenni az utcára. Amúgy meg azért mert ők bátrak.
2019. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem is bosszantana, de nem érdekel, mert nem kell bujkálnom, izgulnom, ha zsarut látok, vagy előugrik valahonnan.


Hagyd a francba, by happy

2019. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanazért, mert vannak akik nem kötik be magukat az autóban, gyorsan hajtanak, a gyalogosok átrohangálnak a piroson, stb. Ezeket a szabályokat az ő érdekükben hozták, csak leszarják, mert nekik így kényelmesebb.


Amúgy meg ne a rendőrtől félj, az max. megbüntet egy húszasra. De ha elesel és súlyosabban megsérül a fejed akkor több hétig kórházba kerülsz, rosszabb esetben lebénulsz vagy meghalsz. Ja, és nem kell, hogy a te hibádból legyen, bármikor elsodorhat egy figyelmetlen autós.

2019. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos teljesítményszint alatt kerékpároknak számítanak ezek a kis gépek (bár ha jól tudom a babetta pont nem), és azokon nem kötelező.

És ugye Mo.-n amit nem kötelező, azt "csakazértse" csináljuk, ha lenne is értelme.

2019. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!