Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy 1200-es Lada...

Szerintetek egy 1200-es Lada mennyire jó választás 2019-ben egy friss jogsisnak?

Figyelt kérdés
Egy ladát szeretnék venni első autónak mert egy álmom válna valóra csak nem tudom megérné-e.Válaszokat nagyra értékelem😊

2019. júl. 6. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Semennyire , nulla biztonság ennyi extra sokat fogyaszt és gagyi . Lefutott korszak selejtje amit mind8g javítani állítani kellett . Sose volt jó nívó a szoci géppark , 90es években ha ezen tanultál vezetni és pár év múlva beültél egy nyugati autôba akkor profi lettél vezetésből .
2019. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Semennyire. Max. akkor, ha szeretsz (és tudsz is) bütykölni és nem létszükség az autó.
2019. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Inkább veteránnak való már egy egy szép példány nem mindennapi autónak.
2019. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk van egy a családban. Első tulaj, teljesen gyári állapot. Ahhoz képest hogy 41 éves, teljesen jól egyben van. Szerelni, rákölteni nem igazán kellett az elmúlt 20 évben. De, ehhez az is hozzá tartozik, hogy nem napi használatú autó, hanem tényleg csak hobbi célra van. Szeretem, szeretek néha beleülni, vezetni. De napi használatra biztos, hogy nem kéne. Friss jogsisnak se ajánlom. A mai autókat sokkal jobb, könnyebb, kényelmesebb vezetni. Az még hagyján, hogy az összes extra kimerül abban, hogy van benne fűtés. Az is megszokható, hogy nem egy rakéta és hogy a féket teljes testsúllyal kell nyomni, ha lassulást akarsz. Ami engem legjobban zavar, az ergonómia teljes hiánya: Bazi nagy kormány, ami az öledben van, semmilyen irányban nem állítható. A pedálok pedig olyan helyen vannak, hogy kitörik a bokád hosszabb úton.

Szóval nosztalgiázni, veteránozni, hobbinak jó. De normál közlekedési eszköznek, nem ajánlom.

2019. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

Semennyire.

Hobbi autónak, bütykölgetni sem vennék, ezzel közlekedni kezdő jogsisként meg kizárt (Se légzsák, se ABS se semmi...)

2019. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 veterán vas ***** válasza:
22%

Friss jogosítvánnyal és szakmai hozzáértés nélkül, elég nagy butaság, egy 30 év körüli kereklámpással indítani.

Rövid úton el fog menni a kedved az egésztől.

Életképes és fenntartható autót kell vásárolni, nem pedig egy "álmot".

2019. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát jó,megfogadom a tanácsokat mert ésszerű amit irtatok.Újabb ladák mennyire jók?
2019. júl. 7. 19:57
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

"Újabb ladák mennyire jók?"


Szerintem ne erőltesd. Akkor már inkább egy Dacia.

2019. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Legjobb választás!!! Nekem is Lada volt az 1. Autóm és mai napig megvan és rendszeresen használom!!! Annyi különbséggel, hogy az enyém 2107-es. 22 éves vagyok most és 2 éve van jogsim és azóta már van másik autóm, de a Ladám már örökre nálam fog maradni. Csak én nem gyáriként vettem és most sem az. Az enyém utcai tuning autó.
2019. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%
9-es vagyok. A gyári Lada cuccok lehet, hogy nem biztonságosak annyira. De az én autómban verseny cuccok vannak. Kagyló ülések, 4 pontos vastag övek, vágott versenyféktárcsák...
2019. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!