Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi TT Coupét vagy Mercedes...

Audi TT Coupét vagy Mercedes SLK 200-at vegyek?

Figyelt kérdés
Szívem szerint a Mercit venném meg, de az ugye két üléses, és mivel még nem volt két üléses autóm, nemtudom milyen lenne használni. Nyilván rendszeresen használnám, illetve fenntartási költségek is fontosak lennének.

2019. júl. 7. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a hír, hogy a TT Coupé is tulajdonképpen kétüléses.

Egyébként olyan lenne használni, hogy ketten tudtok benne ülni. Ha az tetszik, vedd azt.

2019. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Logikus végülis. Alapvetően egyedül utazok autóban. Ráadásul szingli vagyok. Elégnek kell lennie. Fenntartási költségek azonosak?
2019. júl. 7. 10:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert szingli vagy, még lehetnek barátaid, rokonaid...esetleg az autóval lehet remélni a szingliség végét :-)

Szerintem a TT fenntartása olcsóbb, feltéve ha 1.8T a motor, nem quattro hajtással. A Mercedes jó eséllyel rozsdásodik és foglalkozni kell vele. Nem problémásabb egyik sem a másiknál, ha jó állapotút veszel.

2019. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mercit vegyél, azt többen ismerik, ha más nem, ránézésre.

Nekem is kétszemélyes van, jobb érzés. Persze automa.

2019. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. júl. 7. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a fenntartás szempont, akkor TT, egyértelmű.

Egyébként ha hátul van ülés, akkor be lehet paszírozni bárkit, és tudod használni 4 személlyel.

2019. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!