Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlana valaki jó motorszerel...

Ajánlana valaki jó motorszerelőt Hajdú-Bihar megyében, esetleg Szabolcsban? 50cc 2t derbi sendáról lenne szó (d50b) 2009. évj

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valami elkezdett csörögni a blokkban, hengerszettet cseréltem rajta itthon,azt hittem a dugó volt az vagy a felső tűgörgő,de továbbra sem állt meg. Ugyanúgy kopog valami a blokkban. Érdekelne,hogy tudtok e olyan motorszerelőt ajánlani aki széttudná szedni,elmondani mi kell bele (alkatrészeket ami kell bele intézem) elviszem neki az említett alkatrészeket és ő össze is rakja jól, és persze ne akarjon átcseszni,dolgokat kicserélni benne amik nem is kellenének, vagy kivesz belőle jó működő dolgokat saját tulajdonra és belerakja a saját nemműködő dolgait:D, egyszóval megbízható legyen. Az is fontos lenne,hogy kitudjam fizetni őt (alkatrészeket leszámítva) 20-25 ezer ropogós forintból,mert ha 45-50-ért szedné szét és rakná össze akkor én azt sokallnám,és inkább megszenvednék vele itthon. Esetleg ha valami szúrja a szemed a kérdésemben,kérlek tekints el attól és fókuszálj a kérdés lényegére, ha tudnál olyat ajánlani akire illenek a fentebb leírtak,vagy a témához kapcsolódóan írni valamit,akkor azt nagyon szépen megköszönöm:)És azt is,hogy időt szakítottál a kérdésem olvasására:D

2019. júl. 8. 00:56
 1/1 anonim válasza:
Adorjan racing Debrecen
2020. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!