Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megcsinálhatom az elsosegely...

Megcsinálhatom az elsosegely vizsgát más autósiskolaban?

Figyelt kérdés
Most nyaron talaltam egy jo időpontban levő elsősegély tanfolyamot viszont a KRESZ-t es a gyakorlati órákat máshol szeretnem csinalni. Erre van lehetoseg?

2019. júl. 9. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsősegély vizsgát minden esetben a Vöröskereszt szervezi, hogy te melyik autósiskolánál készülsz fel rá az a te dolgod. Akár nélkülük is csinálhatod.
2019. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsősegély tanfolyam nem kötelező. Csak magadért csinálod. Ebből következik, hogy bárhol csinálhatod.
2019. júl. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akár az összes vizsgát csinálthatod másik autósiskolánál. Ha mindenképpen így szeretnéd, akkor iratkozz be, csináld végig, aztán iratkozz át máshova. Viszont sok értelme szerintem nincs, mert nem biztos hogy ezzel időt takarítasz meg. Az elsősegély és a kresz gyorsan megvan, közel sem ez telik a legtöbb időbe. Az oktatók nagyon túlzsúfoltak, lehet hogy hónapokat is kell várni az első vezetésre. A forgalmi vizsgával ugyanez a helyzet, én például 3 hónapot vártam az első forgalmi vizsgára, amin megbuktam, majd vártam új időpontra még 2 hónapot, akkor mentem át. Szóval elég nagy az átfutási ideje a jogsiszerzésnek,nem hiszem hogy érdemes variálni azért hogy most az elején néhány hetet spórolj.
2019. júl. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Csak azért szeretnem máshol csinalni mert talaltam egy kedvezo hétvégi oktatást augusztusban (persze tudom máshol is biztos van ekkor) viszont meg suliba jarok es at iskolám az messze van attól a várostól ahova mennek elsősegély vizsgát tenni. A vezetési órákat es a KRESZ-t pedig abban a városban szeretnem ahol az iskolam is van
2019. júl. 10. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!