Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125ös cbr hondának már szokak...

125ös cbr hondának már szokak köszönni?

Figyelt kérdés

Nemrég szereztem meg az A1es jogsit. Eddig robogóval jártam, akkor természetesen nem köszöntem, hisz az nem motor.

Ezzel már szoktak köszöngetni?:DD


2019. júl. 10. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, az útszélén a csajoknak.
2019. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 $$$$$ ***** válasza:
Hát ez motoros függő. Én pl.köszönnek meg szerintem sokan mások is. De tuti nem mindenki. De en szoktam köszönni az 50 es kis gyorsiknak meg kis supermotoknak is. A robogosoknak is vissza intek ha intenek es időben észe veszem. De nekik nem intek előre mert a nagy részük nem int vissza. De aki int előre annak intek. De szerintem ha cbr 125 öd lesz sokan fognak inteni. Föleg ha intesz előre. De szerintem sokan intenek majd amugy is.
2019. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 $$$$$ ***** válasza:
De egyebkemt a 125 ösöket mar alltalaban motornak szoktak nezni. Es azokkal mar szinte mindenki befogad a motoros közösségbe. Főleg ha lany vagy. Bar akkor a robogoval se lett volna baj szerintem XD. Mentkozben nem intenek egy robinak mert ugye akkor nem latjk hogy lany vagy. De a lanyokkal mindig jobban kiveteleznek hiszen lányokm de ez rendben is van így szerintem.Keve motoros lany van sajnos. Tehat támogatni kell őket. De szerintem 125 össel mar fiukent is motorosnak tekintenek. Bar nekem az a kategoria kimaradta. Én egy Aprilia RS 50 el kezdtem aztan egy Derbi Senda X-rce 80 am volt (meh megvan Xd). De velük nem tekintettek motorsnak. De miota a 610 es Huskvarnam van. Motorosnak tekintenek. Es oda is jonmek sokan beszelgetn meg mindenki vissza jnt. Ami nagyon jo erzes. De szerintem mar a 125 ösnek is sokan vissza fognak inteni.
2019. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 $$$$$ ***** válasza:
Husqvarna* rossz a telefonom .
2019. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Akkor majd megvarom amig elore koszonnek, hatha😄😄😊
2019. júl. 10. 21:32
 6/7 $$$$$ ***** válasza:
De ne vard meg. Köszönj előre. Akkor biztosabb hogy vissza köszönnek
2019. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dirtboy ***** válasza:

én köszönök ha ő is,de olyan motoroknál amik tipikusan A-ból B-be eljutós motorok tehát jó eséllyel olyan ül rajta aki nem élményért motorozik az általában le sem sz arja hogy integetnek vagy sem.

de volt már olyan esetem mikor egy kereszteződésnél álltam,az egyik utcáról kijött egy robogós, /idősebb hapsi volt/ egy darabig állt a kereszteződésben,én pakoltam fel a tanktáskát. erre dudált egyet hogy figyeljek és intett.

vissza intettem aztán ment a dolgára.

2019. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!