Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jawa babetta 210 tuning?!?!...

Jawa babetta 210 tuning?!?! (mustang alkatrészekkel? )

Figyelt kérdés
Akarok csinálni egy tuning gép sárkányt, és azt szeretném kérdezni hogy a mustang (60ccm) henger jó a 210 és babettara? Aztán a főtengely valahol tudnám erősíteni lesz rá tuning rezo stb.( tudom h nem éri meg van nekem is felsőbb kategóriás motorom de ezt megszeretmem csinálni lehet hogy 80ezerben lessz de akkor is)

2019. júl. 11. 09:31
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
100%

A jawa mustangnak meg a babettának egyetlen közös alakatrésze sincs,ugyhogy biztos nem lesz jo a henger meg semmi mas sem........

Egyebkent olyan hihető ez a kerdes hogy van "felsőbb kategorias motorod" de te azert a piacon lévő legalja,leggyengébb,legócskább,legprimitivebb szerkezetet akarod megtuningolni..........

2019. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vortrex ***** válasza:
100%
Ott a pont .
2019. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1-esnél a pont.
2019. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2016os sendám van nem mondom hogy félső kategóriás , azért írtam úgy hogy a babettahoz felsőbb kategóriás
2019. júl. 11. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!