Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Újabb autó vétel után nem...

Újabb autó vétel után nem sajnálja senki se a régit?

Figyelt kérdés
Hiba csak másfél évet, vagy annyit se volt nálam és egy öreg darab, első autó volt. Nem kap muszakit többet és gyenge nagyon ide. Sajnálom eladni, de már bármikor baja lehet és teljesen rozsdás alul.
2019. júl. 11. 22:49
 1/10 anonim válasza:
dehogynem
2019. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
biztos van, akinek nem ügy, de a többség biztosan így van vele.
2019. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen érthető, pláne első autónál és/vagy ha hosszabb ideig volt veled a kocsi. A mi kis Swiftünk 23 évet szolgált le nálunk, nagyon sajnáltuk, mikor meg kellett válni tőle, mert már egyszerűen nem érte meg javítani.
2019. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mindig sajnáltam az előző autómat, nagyjából 1 hétig. Utána már az újat szerettem. :-)
2019. júl. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Autob*zi vagyok, persze, hogy sajnáltam.

Nagyon egyben volt az autó, jó pénzt is kaptam érte.

De a srác aki elvitte előbb állította be a kezét a kikönyökléshez, mint a tükröt... Szóval nem sok jót jósoltam neki. Azóta a szüf-ben megnéztem, volt egy műszakija, egyben van az autó szerencsére.

2019. júl. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van aki sajnálja , de nagyon sokan azért adjàk el mert nem jó és sokba kerülne megcsinálni.

Azok örülnek ha elviszi valaki.

2019. júl. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A polo 20 éves. Másfél évig majdnem használtam, de szegény egy ócska, rozsdás vas. Kuka. Vagy ha valaki ért hozzá, meg tudja csinálni, javítani olcsón magának. Ha Magyarországon lennék, biztos kapott volna muszakit, meg ide kell az erősebb autó. Új még furcsa nekem. Ma vezetem talán utoljára, mert itt ki kell jelenteni, másképp megy, mint otthon. Az a jó, hogy azért nem több évig használtam, talán hamar elfelejtem.
2019. júl. 12. 08:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

De!

Úgy volt hogy megrendeltem az új autómat. Első vadonat új autómat. A régi pedig ment volna a piacra, ahogy megjött az új.

A régi nekem is első saját autóm volt. Használtan vettem, 7 évig volt nálam. Műszakit bőven kap még. Műszakilag, esztétikailag hibátlan. Korrózió sem igazán jellemző, garázsban tartottam, vigyáztam rá, mindig mindenből a legjobbat kapta, soha nem érdekelt mennyibe kerül, és mennyit spórolhatnék pl az olcsóbb kevésbé márkás kopóalkatrésszel. Tankolásnál is szinte mindig prémiumot kapott. A 101 lóereje sem megmosolyogni valóan kevés. Csak már 14 éves és lefutott 300.000km-t. Mivel rendszeresen hosszú távon ingázok, úgy gondoltam, hogy az üzembiztonság miatt be kellene áldozni egy újra. Azaz nem akartam megvárni, míg pl egy vasárnap este a hóviharban áll meg alattam az autópályán valahol a pusztában otthonról 200km-re.

Viszont annyira hozzám nőtt, elég egyedi a felszereltsége és az a pár százezer amit kapnék ért, nem kenyérre kell, hogy képtelen voltam megválni tőle. A fenntartása sem sok. Adó, biztosítás pár tízezer forint rá évente a kora miatt. Szerencsére szervizbe se sűrűn kell hordani. Így most két autóm van. A régit használom inkább itthon a környéken, rövidebb utakra. Az újjal meg hosszabb utakra járok. Így a km is megoszlik közöttük, az újban sem gyűlnek olyan intenzíven, így valamennyire azt is kímélem ezzel.

Ha olyan autóm lenne, ami már úgysem kap többet műszakit és szét van rohadva, azt is sajnálnám, de nincs mit tenni. Vagy eladod, ha megveszik, vagy bontó. A kertbe szobornak, hogy nap mint nap nézzem ahogy tovább pusztul, biztos nem tartanám meg.

2019. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 6 évig hajtottam a swiftemet, és 21 évesen jó állapotban adtam el. 1 éve van meg az "új kocsim", amit imádok, de még mindig emlegetjük a suzukit...
2019. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De, én nagyon.
2019. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!