Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A vezetésoktatóm azt mondta,...

A vezetésoktatóm azt mondta, hogy nyomjam a gázt, ne sporoljak a benzinnel mert úgyis ő fizeti. A válaszomon jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés
A válaszom az volt hogy lehet ő fizeti, de a mi (én és a többi tanulo) pénzünkből. Erre ugy megsertődött hogy azóta k.csög velem. Szerintetek jogos?

2019. júl. 13. 14:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy igazad van , de nem te vagy az aki tanít, oktat.

Úgy hogy neked akkor se kerül több pénzbe ha nyomod neki.

Az pedig már az ő pénze amit kifizettél.

2019. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Jeleztem a dolgot a suli felé, és le lettem cseszve hogy szemtelen voltam az idős úrral, nem volt igazam, és ha új oktatót akarok akkor számítsak minimum 2 hónap várakozásra.
2019. júl. 13. 14:55
 3/33 A kérdező kommentje:
Azóta folyton üvőlt ha valamit nem jol csinálok, sérteget elég rendesen, direkt akkor kiabál velem amikor mások is hallják. Olyat is mondott azóta hogy " úgy fogyasszam a benzint, hogy ez az én pénzembol megy
2019. júl. 13. 14:57
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

De amúgy miért szemtelenkedsz te másokkal, főleg meg egy oktatóval?

Az oktató helyében én is így lettem volna.

2019. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
100%
Igaza volt az oktatónak, neked nem volt jogod így beszélni hiszen azért mentél mert meg akarsz tanulni vezetni innentől kezdve ne csodálkozz ha bunkózik én is ezt tenném a helyébe.
2019. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert a vizsgához. Sose sérts meg olyan embert aki tud ellened tenni valamit. El kell fogadni ha ilyet mondd, nem kell mindig nagyszájúnak és menőnek lenni, mert csak ráfázol.
2019. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

De én ezt most nem értem... Ha nem spórolsz a benzinnel, attól nem fog több kerülni neked az óra az oktatónál.

De ezenkívül a sértődés okát sem teljesen értem, hiszen tényleg a tanulók által fizetett pénzből kapja a bérét.

Én mondjuk biztos elnézést kérnék tőle utólag, hogy nem akartam megsérteni.

2019. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
78%

Két hülye találkozott.

Te is hülye vagy, hogy feleslegesen visszapofáztál.

Ő is hülye, hogy egy ilyenen besértődik.

2019. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Te fölöslegesen picit szemtelen voltál, ő meg ostoba, ha tényleg ilyen haragtartó. Zsák a foltját :)
2019. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem sem a te viselkedésed, sem az oktatóé nem elfogadható.


Egyrészt bunkó voltál tök feleslegesen, érthető hogy nem tetszett neki.


Másrészt viszont egy oktatónak muszáj lenne tudnia kezelni ezeket a helyzeteket és nem bosszúból meg idegből oktatni. Aki ezen nem képes tovább lépni, az nem alkalmas oktatónak. Én mondjuk a helyében ott helyben azt mondtam volna, hogy köszönöm szépen, ki lehet szállni, és lehet választani másik oktatót.

2019. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!