Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy autót, átírásnál...

Vettem egy autót, átírásnál kérhetem egyből egyéni rendszámmal? Illetve ha majd egyszer eladnám az autót, a az egyéni rendszámot "vihetem magammal"?

Figyelt kérdés

Szeretnék rá egyéni rendszámot, ezt egyből lehet az átírásnál kérni X összegért? Vagy előbb szokásos átíráson át kell mennie, és utána egy újabb procedúra?


Az egyéni rendszám alatt 3 betű 3 számot értek, pl. TTT-001.



2019. júl. 14. 23:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Az egyedi rendszámok pl. NEKEM-8 tudom, hogy tulajdonjoghoz kötöttek, tehát azokat más autóra is át lehet szerelni. Az egyéni is ilyen?
2019. júl. 14. 23:32
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
hát egy ilyen rendszám 470 ezer ft ér annyit?
2019. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a 470 ezret nem tudom honnan szedted, de nem igaz, "csak" 112450 Ft-ba kerül.


A kérdésre nem hiszem, hogy itt egyhamar választ kapsz, szerintem egyszerűbb, ha bemész egy kormányablakba vagy felhívod a 1818-t és megkérdezed.

2019. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
470 e ft az honnan jutott eszedbe te okos? Kozel sem annyi. Nem olcso kb 100e ft-on felul van de veletlenul sem 470. Kerdezo en ugy tudom elobb atkell mennie es aztan kell tovabb intezkedni illetve a tobbi papirjat ujra csinalni a rendszamvaltozas miatt.
2019. júl. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a legjobb ha megkérdezed a kormányablakba.
2019. júl. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!