Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2-es Renault Laguna a...

A 2-es Renault Laguna a modellfrissítés után is ugyanolyan rizikós?

Figyelt kérdés
2006-ost nézegettem. Olvastam róla, hogy modellfrissítéskor sok korábbi problémát kijavítottak. Tényleg érezhetően jobb lett megbízhatóság szempontjából?
2019. júl. 16. 13:10
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
68%

Nem,nem ugyan olyan rizikos,hanem ugyan olyan szar!

Ha mazohista vagy remek valasztas,egyebként menekülnék előle!

De már csak kivancsiságból téged miert vonz egy köztudottan hulladék megbízhatatlan ezer sebből vérző konstrukcio??A már előbb említett ok?Vagy csak mert az ilyen alig tizenegynehany eves "nagyautót" 4-5százért utánad vágják csak takaritsd el innen?!Mert nem véletlenül nincs ára ezeknek!Esetleg azt gondolod hogy te leszel az au egyetlen aki a sok szemét közül makd kifogja az aranyhalat?Mert akkor el kell szomoritsalak de mesék nincsenek!

2019. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért, mert 800.000 körül olyat lehet kapni, hogy megszólal és nincs rajta rozsda. A hasonló árú német és japán csodákat meg igencsak eszi a rozsda. Az idősebbek talán olcsóbbak, de azok meg már a korukból kifolyólag problémásak. Nem ragaszkodok ehhez a típushoz, javaslatokat szívesen meghallgatok.
2019. júl. 16. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:

a Laguna az egyik legmegbizhatatlanabb autótipusa amit a nyugati féltekén gyártottak/gyártanak.


Max újjonan érdemes megvenni, mert akkor még van rajta garancia...

Bár eléggé gáz ha egy új autót 2 havonta 2 hétig garanciában szerelnek(próbálkoznak vele) a szakszervízben.

Én ha új autót vennék tuti nem csipném a 2-3 havonta 2 hét szerviz féle incidenseket!

2019. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!