Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen típusú automata váltó...

Milyen típusú automata váltó van a 2. generációs toyota yarisban?

Figyelt kérdés
Bolygóműves? Úgy tudom h az előbbi preferált megbízhatóság és vezetési élmény miatt. Vagy automatizált kézi? Megbízható? Milyen vezetni egy ilyet?

2019. júl. 18. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Azokban úgynevezett MM-T váltó van,vagyis automatizált mechanikus váltó,amíg működik,addig megfelelő,bár furcsa,hogy akkor kapcsol,amikor éppen nem várnád,akár fel,akár lekapcsolásról van szó.

Sajnos elég sok probléma van velük,anno még volt rá visszahívás is,de szinte nincs olyan,amivel ne lenne probléma,városi használatra nem is javasolt,a sok kapcsolgatástól túlmelegedési problémák adódnak,és ilyenkor üresbe kapcsol,és te ott állhatsz az út szélén,vagy trélerre,vagy amíg vissza nem hűl.Nagyon sokat javítottam régen ezeket,én nem javasolnám senkinek.

Üdv.

2019. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor inkább egy automata Nissan Micra :)
2019. júl. 21. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!