Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy Suzuki swift 1,3...

Adott egy Suzuki swift 1,3 glx-c,1996-os járattal. Szereti hörpingetni a motor olajat. Milyen motorolajat ajánlanátok neki? nem gagyi olcsót, de nem is olyat amiből 1 deci 5000. Castrolt és mol-os olajakat ne. Pöpec olajra gondoltam, megérdemli.

Figyelt kérdés

#Suzuki #suzuki swift motor olaj.
2019. júl. 20. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy a problémát megfogja oldani egy pöpec olaj,ha eddig is olyan olaj volt benne amilyen kellene
2019. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam hogy höringeti az olajat, mert egy f...a olajjal akarom megoldani eme problémát, hanem ha esetleg az olaj mellé egy adalékot vagy valami ilyesmit ajánl valaki, akkor az is egy plusz hasznos infó lehet.
2019. júl. 20. 15:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindössze szeretnék beállni egy olyan olajra, ami ki***ott kifogástalan lesz az elkövetkezőkben akkor is, ha marad így a motor, akkor is (utána is) ha rendbe hozatom, fel újíttatom hogy ne kajálja az olajat. (másik opció, hogy emiatt eladom, de egyenlőre az nincs tervben) Nem rég vettem , és még nincs tapasztalatom ilyen téren, ezért szeretném tudni, hogy milyen aolajat tegyek bele az elkövetkezőkben, olyat, ami nem túl drága, de marha jó, főleg ilyen öreg autókhoz (is)...
2019. júl. 20. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Tök felesleges drága olajat venni, ha úgyis megzabálja.

Gagyi olajjal használd amíg megy, aztán mehet a bontóba.

2019. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb sűrűbbet bele és menjen ameddig tud.
2019. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért kéne bontóba vinni ha szarrá megy? miért nem lehet azt megcsináltatni mielőtt szarrá hajtom??? Minden oké vele, kasztni is rohadás mentes! :o Ha eszi az olajat, akkor gondolom szelepsár tömítés, vagy kompletten fel kell ujjítani. egy ilyen hengerfej felujjítás drága tétel lenne? mennyi?
2019. júl. 20. 18:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondolom azért írjátok, mert öreg auto, nem ér annyit hogy ennyit meg annyit ráköltsek. de mindent összevetve, azért mégis kíváncsi vagyok hogy mennyi egy hengerfej felujjítás, és még ha valaki tudná esetleg, akkor mennyi lehet 4 uj dugó gyürükkel, bele furatással együtt? plusz minden ehhez hozzá tartozó cuccal együtt?
2019. júl. 20. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:
A ma kapható olajok bármelyike teljesíti vagy túlteljesíti a gyártói előírásokat. Bátran megveheted a legolcsóbb olajat bele.
2019. júl. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
castrol gtx ultraclean 10w40
2021. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!