Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni egy megbízható...

Kukkerdo kérdése:

Szeretnék venni egy megbízható, olcsón fenntartható autót. Az Opel Astra G 1.6 8V (8szelepes), abból is a Z16SE (84 LE) vagy a Ford Focus MK1-es (ez a 2000 körüli) közül melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, amit érdekesnek találtok... 5-600 ezer Ft-nál nem szeretnék sokkal többet rákölteni.

2019. júl. 22. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

mk1-es fókuszt tudsz venni ennyiért, és jó autók.

rengeteg van belőle, könnyű hozzá bármit beszerezni.


lépj be a facebook-on fókuszos , és asztrás csoportba, és meglátod, h melyikről miket írnak...

2019. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Opel Astra G típust felejtsd el, csak a baj van vele! Nekem szerelő mondta hogy soha semmilyen körülmények között ne, mégha csak olcsó munkás kocsinak kellene, akkor se.
2019. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem tudom ki,hogy van vele de nekem lassan 4.-ik éve,hogy meg van az Opel G Astrám,1.7 diesel és nem panaszkodhatok hogy sok gondom vele,úgyanis csak olyan dolgokat kellett javítatnom rajta amit más autón is szükséges,itt gondolok,olaj csere és a vele járok,fékek stb.Úgyhogy szerintem ez attól függ hogy milyen az adott autó és hogyan volt/van karbantartva illetve,hogy volt használva ;)
2019. júl. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg japan autok kozott is tudsz nezelodni. Toyota Corolla, Nissan Almera, Nissan Primera. Benzines motorokkal egesz jo szerkezetek, es nem is rohadnak annyira a jobb darabok. A Toyotara amugy sem jellemzo a veszes rohadas. Amugy elso generacios Ford Focus is valoban jo valasztas, ennyibol is van mar olyan peldany amelyik nem rohad, de itt tenyleg nagyon figyelni kell, mert ezek kegyetlenul tudnak mindenfele rohadni.
2019. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem g astra van, 2000-es evjarat 1.6 16 szelep. Ket eve van nalam, kopo alkatreszeken kivul nem volt semmi komoly baja, evi 15 ezret megyek vele. Amire figyelni kell, mindegyik szeret rohadni leginkabb a hatso sarvedoiveknel, foleg a kintrol behozottak. Nem mellesleg a focus muszerfala olyan ronda hogy en nem adnek erte penzt :D
2019. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!