Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga egy hónap...

Forgalmi vizsga egy hónap kihagyás után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! június 22-én megbuktam az első forgalmi vizsgámon, sok hibapont volt de egy nagy baki miatt húztak meg, belenyúlt az oktató is ( teljesen jogosan)

most pedig augusztus 5-re van legközelebbi vizsgaidőpont előtte 4 órát tud még velem lenni ( tele van diákokkal) én úgy érzem talán több kellene, főleg egy havi kimaradás után.. nagyon rástresszelek .. és a bukáson kattogok.. szerintetek elég 4 óra ? hogyan hihetném el, hogy sikerül és lehetnék lazább :/ ?



2019. júl. 22. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Ilyenkor már nem kell két órákat menni, egy-egy óra, próba-vizsga módban, ami négy alkalom, és az úgy nem rossz.


Azt persze mi nem tudhatjuk, hogy valóban felkészültél a vizsgára, csak feltételezzük, hogy úgy van.

Abban semmi meglepő nincs, hogy a vizsgára heteket kell várni, de ha a tanuló felkészült, nem kell kétnaponta két órákat menni.

2019. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Mert ha meglesz a jogsid és nem vezetsz 1 hónapig már nem is mersz utána megint vezetni? Nyugodtan menj arra a 4 órára. A vezetés olyan, mint a biciklizés. Lehetetlen elfelejteni.
2019. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Csak van valami haverod aki odaadja a bontoszokevenyet,vagy kerd el a csaladit.

En anyam suzukijaval mentem forgalmira,meg jartam be arra a 10 alkalomra amennyit vezettem :D

2019. júl. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) ez a biciklis hasonlat jó, remélem tényleg visszajön minden, igaz :D
2019. júl. 24. 09:33
 5/9 A kérdező kommentje:
családi autóval vettél órát ?:D ez hol volt ?:D
2019. júl. 24. 09:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem,nem vettem orat :D mikor forgalmizni mentem mar 2eve vezettem,tobbek kozt anyam suzukijat,illetve haverok valamelyik lekotlott roncsat.

Te ismered a lakhelyed kornyeket,ahol nem szoktak razziazni,menj ki vezetni.csak termeszetesen,es ugy kitunni sem fogsz.erre irtam,hogy csak van valami jarmu,amivel vezethetsz

2019. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6#

Szerinted mit lehet tanulni egy elhagyott dűlőúton, aminek a forgalmi vizsgán gyakorlati haszna is van?

Az autó kezelése természetesen tanulható ott is, de semmiféle forgalmi helyzet nem gyakorolható ott.

Saját felelősségre lehet elhagyott helyeken rodeózni, de erre nem biztatnék másokat, úgyis megteszi, akinek megvan arra a lehetősége, de legyen az ő döntése, és éppen a forgalmi vizsgára készülésben nem segít sokat.

Forgalmi vizsgán a lényeg, hogy a számtalan információt elemezve kell jó döntéseket hozni, és helyesen cselekedni.

Azt csak úgy lehet gyakorolni, ha ott vannak a "kellékek" (gyalogosok, kerékpárosok, gépjárművek, párhuzamos közlekedésre alkalmat utak, táblák, útburkolati jelek, stb, stb)

Néhány ismétlő gyakorlással ez megoldható, ha valóban fel van készülve a vizsgára a kérdező.

2019. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem is rodeozasra gondoltam,mert elobb vagy utobb ugyis arok lesz a vege,attol fuggetlenul hogy hany ev tapasztalat van mogotte.

Kisebb utakra gondoltam,pl a boltba leszaladni,nyilvan ha a kerdezo is ugy erzi hogy ki mer menni.bar ha mar forgalmira keszul,es vezetett 30 orat akkor ennek nem szabad gondot jelentenie.

2019. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is kihagytam 2 hónapot, de nem vizsga előtt. Szerintem vizsga előtt érdemes minél több órát venni. Nekem az első forgalmi vizsgám volt az amitől a legjobban féltem, pedig sokkal nehezebb vizsgáim vannak az egyetemen. A második előtt már kicsit megnyugtatott az, hogy az oktatóm szerint már le fogok tudni vizsgázni. Az első vizsgámra 60 óra után mentem, a második előtt még 14 órát vettem és átmentem :)
2019. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!