Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota rav4 hibrid 2019...

Toyota rav4 hibrid 2019 vélemények?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok véleménye érdekelne, akik birtokolnak már ilyen autót, de szivesen meghallgatok olyat is aki ért hozzá. Pozitívumok, Negatívumok érdekelnének. Akinek van ilyen gépjárműje, az hozzá is tudná írni milyen felszereltségi szintű? Nekem személyszerint jól jönne, ritkán megyek városon kívül. Érdekelnének olyanok is pl hogy van-e benne head up display, meg ha összkerekeset veszel amiben 2 akksi van, így ezáltal annak kevesebb a fogyasztása mert ha az egyik lemerül megy a másik stb... lényeg, hogy nem vagyok ott ebben a témában nagyon, de most már leakarom cserélni a régit. Szervíz intervallumok a hibridnél hogy vannak? Hány km után kell olajcsere? -10 fok nem b@ssza szét az akkumlátort? Köszönöm, hogy elolvastad, várom válaszod!

2019. júl. 23. 00:41
 1/2 ladásguszti1 válasza:
Szia. Én teljesen laikusként mondom azt, hogy biztosan megbízható autó, hiszen egy kiforrott technika van alatta. Egyedül az összteljesítmény kicsit bibis nekem, illetve, hogy a mai értelembe vett RAV4 már nem az a nyers terepjáró, ami anno volt. :)
2019. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy fos. 3 db is van a cegemnel, rohadt sok velel a problema. Raadasul baromi draga a szervizelèse....
2019. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!