Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Első jogosítványnál (B kat)...

Első jogosítványnál (B kat) az okmányirodában ott kell hagyni az alkalmassági vizsgálat leletet?

Figyelt kérdés
Nem találom sehol és lehet ott felejtettem vagy nem tudom is kaptam vissza. Nem emlékszem már

2019. aug. 29. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
természetesen, azt elveszik
2019. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Mivel elektronikusan kapják, ezért nem is kell nekik.
2019. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Én tavaly májusban vizsgáztam, a bukott vizsgalapom is megvan meg amin átmentem az is.
2019. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

workdev nevű felhasználó, te nagyon nem érted a kérdést.

Az egészségi alkalmassági vélemény papírt hogyan kapja meg elektronikusan az okmányiroda/kormányablak?

És az okmányiroda/kormányablak miért nem tud erről? Miért kérték és vették el tőlem, és miért írják a honlapjukon, hogy

„Ügyintézéshez csatolandó okmányok:

• egészségi alkalmassági vélemény *

* A vezetői engedély kiállításához az egészségi alkalmassági vélemény a rajta legközelebbi vizsgálat időpontjaként feltüntetett dátumig használható fel.”

Lásd: [link] (első alkalommal)

Lásd: [link] (cserénél, ha lejár az egészségi alkalmasság)

2019. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!