Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Milyen engedély kell ahhoz,...

Milyen engedély kell ahhoz, hogy magyar állampolgárként Svédországban ezt vezethessem? (pótkocsis kamion)

Figyelt kérdés
[link]
2019. szept. 23. 16:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
25,25 méteres
2019. szept. 23. 16:26
 2/11 anonim ***** válasza:
CE, semmi különös nem kell hozzá.
2019. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak annyi hogy el kell hagyni az országot? (s olyanba menni ahol engedélyezett maga a jármű?
2019. szept. 23. 16:49
 4/11 A kérdező kommentje:
és ehhez is elég lenne a ce? [link]
2019. szept. 23. 16:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, nincs magasabb kategória. Az ADR ezt nem szabályozza, GKI mindenhogy kell, páv szerintem külföldön nem is kell (tőlem itthon se kérte soha senki)
2019. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
arra amugy van mod hogy valami speciáális utvonalengedélyel itthon is közelekedjen, vagy ez teljesen kizárt?
2019. szept. 23. 21:51
 7/11 A kérdező kommentje:
(az elsőre gondolok)
2019. szept. 23. 22:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Túlméretes jármű, útvonalengedély kell hozzá és mehet.
2019. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
HM! Ez érdekes. Szerintem óriási reklámereje is lenne egyben mert az is megnézné akit amúgy nem nagyon érdekelnek az autók, kamionok. Kérdés persze nyereség is lenne e végül. És akkor elég egy CE és egy útvonalengedély? Meg persze gondolom megállás esetén közterület engedély is kéne hisz nem lehetne itt hivatalos rendszáma meg műszaki engedélye se így parkolni se lehetne vele legálisan. vagy erre is érvényes hogy 10 napig állhat egy helyen műszaki nélkül is, annál tovább meg csak a saját kertemben?
2019. szept. 24. 14:32
 10/11 A kérdező kommentje:
Még azt megkérdezném látom, Te értesz hozzá, én meg egy CE tanfolyam előtt álló több évtizedes múlttal és csak kb. félmillió km-rel rendelkező B-s úrvezető vagyok, te meg látom tapasztalt, mennyi gyakorlat kell ahhoz hogy egy ilyent az ember sávon belül tartson, akár lassú akár gyors menetben főleg az utánfutót? Mert nem akarnék ilyeneket csinálni Rákóczi úton: https://www.youtube.com/watch?v=9dxFojRg5SM s nem tudom mi a cikibb, ha 60-al csinálnám ezt, vagy ha lépésben haladva vonszolnám át a szintén lépésben haladó kocsik között.
2019. szept. 24. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!