Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Neki tolattam valakinek,...

Neki tolattam valakinek, helyesen jártam el?

Figyelt kérdés
Ma du. párhuzamos parkolásnál rosszul mértem föl a távolságot és bele tolattam a mögöttem lévő autóba (az autó éppen hogy csak gurult). Kiszálltam az autóból hogy megnézzem a kárt, de se az én lökhárítómon, sem az övén nem láttam semmi kárt. El nem mentem, ott maradtam egy órát, de a tulaj nem jött. Végül ott hagytam egy cetlit a telefonszámommal.

2019. szept. 24. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szándék megvolt, ha valóban nem lett kár ebből, akkor nyilván nem fog keresni sem(magamból kiindulva) ha meg repedt, horpadt a karosszéria úgyis telefonálna ő is, ebben biztos lehetsz.
2019. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyik ember aki látta, azt mondta hogy rendszámtábla-rendszámtáblával össze ért és ennyi volt
2019. szept. 24. 23:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen jártál el, azonban ha csak ennyi történt, és nem látszik semmi, akkor valszeg senki nem fogja észrevenni (a semmit), és nyugodtan elmehetsz, talán cetli sem kell.
2019. szept. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A mögöttem lévő autó nagyon piszkos volt, nem láttam semmit, az enyém tiszta volt azon sem volt semmi, de az 1 óra várakozás alatt azért vizsgáltam hogy tényleg nincs-e semmi. Akárhogy is néztem, semelyik kocsinak nem lett baja, de még a rendszám táblának sem.
2019. szept. 24. 23:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fényképet ügye csináltál? Amúgy derék vagy, büszke vagyok ha ilyet olvasok. :)
2019. szept. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Természetesen csináltam. Köszönöm szépen, muszáj belegondolni, hogyha az én autómmal történne ilyen, és csak úgy ott hagynák, milyen rossz lenne. Szerintem ez természetes dolog hogy nézzük más szemszögéből is a dolgokat.
2019. szept. 25. 01:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak minden autós ennyire becsületes lenne mint amilyen te voltál. A mi utcánkban a saját szememmel láttam, amikor az öreg jött az autójával, és a két oldalt parkoló autók tükreit vitte magával. Legalább 10 autó tükrét tarolta le úgy, hogy meg sem állt. Felírtam a rendszámát, és az összes sérült autóra rátettem egy cetlit amiben leírtam, hogy szemtanúja voltam a tükörtarolásnak, leírtam a rendszámot, majd megírtam a telefonszámomat ha esetleg kellek tanúnak.

6-an felhívtak, megköszönték a segítségemet. A másik 4 még annyit sem mondott, hogy "Kösz" Az öreg egyébként addig tagadta, amíg közölték vele, hogy van szemtanú.

2019. szept. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez így volt korrekt.
2019. szept. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bár mindenki ilyen gerinces lenne.

Nekem már tele van az autóm horpadásokkal és karcolásokkal, pedig egyiket sem én csináltam. Persze egyik sem hagyott ott elérhetőséget. Szerencsére egy közel 15 éves autóm van, így végülis annyira nem kár érte, de szerintem ha új autóm lenne, ugyanígy szó nélkül elhajtott volna a sok gyáva féreg.

2019. szept. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Egy órát ott szobroztál, úgy, hogy nem lett semmi baja?
2019. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!