Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A forgalmiba a szinkod és...

A forgalmiba a szinkod és melette meg kék van irva. De átfestettem az autot valamivel vilagosabb kékre de szinte alig van eltérés De az is kék akkor ugye nem kell beiratni a forgalmiba? Mert ez is kék csak világosabb de alig lehet észre veni

Figyelt kérdés
2019. szept. 30. 09:50
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:
46%
Van kb 10 alapszín amit megkülönböztetnek a forgalmikban, mindegyikhez rendeltek 1-1 számot, ez NEM tartalmaz semmi további adatot a színről. Az a szám annyi jelent hogy kék, hogy milyen kék az a kutyát sem érdekli, bármilyenre festheted amíg kék marad.
2019. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ahogy az első írta
2019. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2019. szept. 30. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én sötétbordó színű autóm (gyári festése van), a forgalmiban piros színű.
2019. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kötöttek bele a műszakin?
2019. okt. 1. 00:12
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:

Nem kötnek bele, mert a (sötét) bordó nem alapszín.

[link]

2019. okt. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
# 5 komment ← Nem arra írtam példát, hogy elvétik a színt a forgalmiban, hanem a # 1-es válasz megerősítésére, gyakorlati példaként. Egyben amiatt, hogy semmi okod aggódni alig észrevehető színeltérés miatt, mikor sokárnyalatnyi is belefér.
2019. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!