Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Biztosítás, papírmunka

A kérdés

A felsorolt papirokon kivul kell meg valamit vinnem az okmanyirodaba? (Auto atiras)

-szemelyes iratok

-forgalmi engedely

-2 db adasveteli

-biztositas igazolasa

-torzskonyv

-bankkartya

-eredetvizsgalat igazolasa

Egyedul fogok menni. Kicsit felek, hogy valami hianyzik vagy valamire nem tudom a valaszt. Ekezetekert bocsanat, telefonrol irok.

21/L

okt. 7. 20:24  Privát üzenet  

A válaszok

Ennyi kell.

Személyi igazolvány + lakcím kártya is legyen nálad, sőt az adókártya sem árt, bár azt nem tudom kérik-e

Különösebben nem faggatnak, a beadott dokumentumokból dolgoznak

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 7. 20:41 Privát üzenet

Ha a te nevedre szól az adásvételi és te leszel a tulaj, akkor ennyi elég. Ha nem, akkor meghatalmazás is kelleni fog.

Na meg hideg élelem, ha nincs időpontod...

Egyébként miért egyszerűbb plusz egy sorban elnézést kérni az ékezetért, mint ékezettel írni?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont okt. 7. 21:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit kell vinni új üzembentartó bejegyzéséhez az okmányirodába?
Ha online felületen kötöttem biztosítást nagymotorra, akkor az okmányirodàba mit kell vinnem az àtíràshoz?
Melyik nap mehetek az okmányirodába a jogosítványomat igényelni?
Szerintetek a héten már átvehetem a jogsim, ha múlthét pénteken adták fel a postán a helyi okmányirodába? (többi lent)
Tényleg hamarabb megkapom a jogosítványt, ha az okmányirodába kérem és megyek érte, mintha a postás hozná ki?
Jogosítvány igénylésnél a házhoz variáció vagy a személyesen okmányirodába a gyorsabb? Tapasztalatok?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Biztosítás, papírmunka rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!