Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Biztosítás, papírmunka

A kérdés

Mennyivel fog noni a kotelezom es a cascom?

Tegnap volt egy koccanasom, en voltam a hibas. Mind a kotelezonel mind a casconal belepo fokozatban vagyok, a casco negyed evre 13e ft, a kotelezo 9e. Mennyivel fognak kb noni a dijak? Koszonom

Keress kérdéseket hasonló témákban: koccanás, casco, kötelező, KGFB

okt. 10. 09:40  Privát üzenet  

A válaszok
Sokkal... a kezdő a00, kettővel fogsz vissza ugrani ami m02-lesz és az már szívás,ha M-be vagy. A casco passz

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 10. 09:56 Privát üzenet
Casco nőhet ha arra javítasz. A kötelező fog fájni, évforduló után M2 ha nem fizeted ki a kárt, plusz károkozói pótdíj ami 29% körül van.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont okt. 10. 10:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Balesetet okoztam, mennyivel nő a KGKB?
Parkolásnàl beletolattam egy autóba, megírtuk a betétlapot. Az érdekel hogy ha pl 60 e ft-ot kifizet rá a biztosító akkor mennyivel emelkedik a kötelezőm egy évben? Azt az...
Mennyivel dragabb a biztositas, ha negyed evesre kerem?
Baleset okozása esetén mennyivel emelkedik a kötelező biztosításom?
Mennyivel lesz olcsóbb a kötelezőm, ha lesz jogosítványom?
Mennyivel fog emelkedni körülbelül a kötelezőm?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Biztosítás, papírmunka rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!