Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit illik csinálni egy az...

Mit illik csinálni egy az utcán talált parkolási bírsággal (mikuláscsomaggal)?

Figyelt kérdés
Ha megcímzett levél lenne, vagy személyi igazolvány, postaládába dobnám. De ezen csak rendszám van. Viszont ha nem fizeti be 15 napon belül, akkor a többszörösét kell majd fizetnie. Hogy juthatna el a címzetthez? Vagy nem fontos?

2019. nov. 9. 17:27
 1/4 anonim válasza:
100%
Én ott hagynám, de beadhatod szerintem a rendőrségre is, ha van a közelben. Sok mindent nem tudsz csinálni.
2019. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Beküldeném a rendörségre, ök ki tudják küldeni az illetönek.
2019. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beadod rendőrségre ez a elgtisztább, megmondod találtad, át fogják venni a többit meg intézik.
2019. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 belapus ***** válasza:
84%
Nem vagyok teljesen biztos abban, hogy a rendőrök foglalkoznának vele, mert nem ők adták a bírságot és nem postások.Inkább az önkormányzat megfelelő szerve vagy az a társaság, amellyel az önkormányzat parkolási ügyekben szerződést kötött, bár ők inkább a magasabb bevételben érdekeltek.
2019. nov. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!