Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Duplájára emelkedett a biztosí...

Duplájára emelkedett a biztosításom! Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
1 éve volt egy koccanásom, 90.000ft-os kárt okoztam, azóta kéthavonta 40-50.000ft-ot fizetek.

2019. nov. 15. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Évfordulókor biztosítóváltás, ha találsz kedvezőbbet. Addig sajnos nincs mese, fizetned kell.
2019. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd fel, keress mást de ha kéri, valld be a kárt. A kár nagysága amúgy nem érinti a díját az embernek, csak a ténye.
2019. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van amit nem értek...miért is reklamálsz most a magas díjad miatt ???

A díjad csak forduló után fog változni (közbe nem) arról meg küldenek előre papírt ,hogy mennyi is lesz a következő aktuális éves díjad!! kalkulálsz máshol és ha esetleg jobb ajánlatot találsz akkor felmondod a jelenlegit és megkötöd ott. Mondjuk alapba amúgy már azzal is lehet spórolni ha nem 2 havonta hanem fél vagy évesbe fizeted! A díj teljesen független attól,hogy te 90ezres vagy 900ezres kárt okoztál. (én a0-ba estem vissza és örültem mint a fene mert csak 23-al lett több az éves díjam az aktuális biztosítónál aminek amúgy a legkedvezőbb ajánlata is volt). Most azt tudod tenni,hogy fizeted szépen a biztosításodat,jövőre újra kalkulálsz és kevesebb lesz,ha nem okoz közbe még egy balesetet

2019. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!