Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ket hete tortent baleset...

Ket hete tortent baleset utan, nem sikerult megegyezni, mi a teendo szerintetek?

Figyelt kérdés

ket hete tortent kb, nem nagy kar, kis horzsolas, adatokat csereltunk, azota megy a huzavona hogy betetlapot nem aakar adni, de ha elviszem az o szerelojehez megcsinaltatja. En nem akarnam mindenfele jottment szerelohoz vinni. Mondtam neki vagy az enyemhez viszem es adjon 20ezret vagy adjon betetlapot es felejtsuk el egymast.Betetlapot nem akar adni es max 10 ezret adna. Mit tudok tenni? 10 ezerből csak a festek jon ki, azon felul a szerelot sajat koltsegen fizessem?

Telefonbeszlegetesek fel vannak veve, plusz ocsem mellettem ult tanukent, mikor nekem jott.



2019. dec. 4. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni utólag már.

(kivéve ha van fedélzetikamera felvételed)

2019. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Így 2 hét után már nem nagyon lehet mit tenni. Jobb ha elfogadod a tízest és megtanulod a saját károdon, hogy rendőr vagy betétlap nélkül nem hagyjuk el a helyszínt.
2019. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nincsen sajnos is feldezeti kameram, amugy is a hatso lokost huzta meg. csak nem ertem miert nem ad betetlapot akkor, tipikus budos paraszt zsido mentalitas :D (angliaban eltem, ilyen dolgokon soha senki nem volt fennakadva. balesetet okoztam? kifizetem, ennyi)
2019. dec. 4. 13:03
 4/12 A kérdező kommentje:
egyebkent a rendorsegre nem mehetek ezzel? van tanum, van hangfelvetelem, fotom. nem. tudtunk megegyezni, betetlapot meg nem adott.
2019. dec. 4. 13:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen felhívnám a rendőrséget. Sajnos, utólag már nehezen fognak helyszínelni, de ha maradt sérülés az autón, azt látják. Mindenképp jelentsd fel a rendőrségen, ők hivatalból eljárnak.
2019. dec. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amikor belém jöttek hátulról, a rendőr engem akart feljelenteni, mert személyi sérülés nem történt, minek hívtam ki.

Biztos, hogy 20 ezer elég lesz? Több százezer is lehet egy szemre apróságnak tűnő sérülés. Én már jártam így.


Olyan nincs, hogy nem hajlandó kárbejelentőt adni. Nem akarok dobálózni olyasmivel, amihez nem értek, de az akár bűncselekmény is lehet. Nem biztos.

Jelentsd fel.

2019. dec. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindketten bementunk ket kulon fenyezo muhelybe, ahol 50-60ezret mondtak mindkettonknek! En mondtam a csavonak, nem kell lefesteni az egesz lokharitot, adjon 20ezret, es az ismerosom megcsinalja. 10-12 a festek, lakk, gitt plusz a szerelo. De o azt sokallja es ragaszkodik hogy az o szerelojehez vigyem, meg hagyjam ott a kocsim 2 napra meg ilyenek. Betetlapot meg nem akar adni... Sot legutobb mondta hogy majd ket het mulva jelentkezik mert most elutazik. Szerintem feljelentem:D
2019. dec. 4. 13:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a tanú oké, hogy van, de ő meg megkéri az egyiket barátját, hogy tanúskodjon neki és máris nem érsz vele semmit. A sérülés látszata szintén nem sokat ér ennyi időt után, mert simán mondhatja, hogy otthon a kerítést kaptad el. Esetleg a felvett hívások, de az meg kérdés mennyire használhatóak fel, mert ugye ez már személyiségi jogi kérdés. Sajnos kék-sárgát ott kell tölteni a helyszínen ha meg nem tudtok megyegyezni akkor rendőr. Így utólag már nagyon nehéz, főleg ennyi idő elteltével.
2019. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ezeket tudom, de elso baleset volt elso auto, nem tudtam hirtelen mi legyen. en nem akarnam lehuzni sem ezzel a pénz osszeggel csak szeretnem megcsinaltatni. Nyilván o is minél olcsobban akarja, de o volt a hibas a kar okozoja, nem értem miert kell ennyit ciganykodni.. 20 ezer ft nem hiszem hogy q foldhoz vagna..
2019. dec. 4. 13:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a magyar közlekedési morál ilyen. Száguldoznak meg menősködnek mindenféle odafigyelés nélkül, majd amikor balhé lesz, próbálnak lapulni mint szar a gazban.
2019. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!