Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Én vonattam ki 2018 nyarán...

Gyula1971 kérdése:

Én vonattam ki 2018 nyarán autót a forgalomból, erről a papírt a biztosítónak elküldtem. Kivonás előtt 15 nappal szüntették meg a biztosítást, nem érkezett be a postai csekk díja?

Figyelt kérdés

Ha újra akarom kötni,a fedezetlenségi napokat a biztopsító nem állította be,azt írta előtte kössek biztosítást,ha újra forgalomba akarom majd helyezni!

Igen,de a rendszer a mai napig kér tőlem 540 nap fedezetlenségi díjat, a kalkulátor szerint.

Ezt kössem meg én a biztosító szerint,aki megszüntette a szerződést,utána küldjem el a Kormányablak igazolását,mivel én vonattam ki a forgalomból.

Ezek után beállítják a fedezetlenségi napok számát a valós 15-re!


2019. dec. 5. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha 15 nappal a kivonás előtt megszüntették, az azt jelenti, hogy nem fizetted.

Hiszen honnan tudnánk, hogy te 2 hét múlva ki vonatod a forgalomból?

Úgyhogy jogos az elmaradás követelése.

2019. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jogos,de hány nap? ez nem mindegy.

Én vonattam ki,mert a műszakija rég lejárt,és állt a garázsban csak.

Amikor küldték a szerződés megszűntetését,rá 2-hétre volt időm kivonatni, 2018 juniusában.

2019. dec. 6. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem mit mondassz, de egy megszüntetett szerződést nem tudsz felmondani. Ezért ketyegett tovább az óra. Azt a 15 napot célszerű lett volna akkor rendezni.
2019. dec. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!