Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Olcsóbb a kötelező gépjármű...

Olcsóbb a kötelező gépjármű felelősségbiztosítás ha személyesen bemegyek egy biztosítóhoz és úgy kötöm meg, mintha alkuszi megbízással kötném?

Figyelt kérdés
Arra gondolok ha alkuszival kötöm akkor arra meg felszámolnak pluszba valamit, mert intézik helyettem.

2020. febr. 28. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt az online a kedvezőbb.
2020. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Az alkuszi olcsobb, mert ok a biztositotol kapjak a jutalekot a kozvetitett szolgaltatasert, raadasul sokkal tobb munka van azzal ha valaki helyetted irogatja be a rendszerbe az adatokat meg tarsalog veled ugyintezes kozben, ahelyett hogy te magad felvinnel mindent.
2020. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alap esetben ugyanaz, de lehet olcsóbb.

Én biztosítónál dolgozok és tudok olyan kedvezményt adni amit az alkusz nem.

2020. febr. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul olcsobb. Uzletkoto vagyok. Forintra ugyanannyiert szamoltam egy ugyfelnek most mint amit alkusznal o szamolt elotte.
2020. febr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gabor Makay válasza:
Az alkusz viszont nem tud speciális kedvezményeket adni, se online se személyesen:-) Én prémium üzletkötő vagyok, például kötelezőt tudok felezni... Keress bátran ha még aktuális : +36 20 579-0586
2020. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!