Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Sikeres Kresz vizsga díját...

Sikeres Kresz vizsga díját hogy lehet elektronikusan visszaigényelni?

Figyelt kérdés
az elektronikus formanyomtatványt kitöltötte ügyfélkapu segítségével, csatoltam mellékletként a díjak igazolására szolgáló papírokat, de amikor le szeretném adni, folyamatosan azt írja ki, hogy hiba történt. Mi lehet a gond??

2020. márc. 27. 10:44
 1/2 anonim válasza:
100%
Ne is próbálkozz az online visszaigényléssel. Hónapok óta nem jó. Nem veled van a hiba, hanem egyszerűen szar..
2020. márc. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pár hónapja nekem se sikerült, de írtam nekik egy emailt. Azt írták próbáljam meg egy másik böngészőben, bővítményeket kapcsoljam ki, vagy inkognitóban csináljam. Esetleg te is próbáld meg ezeket. nekem sikerült chrome-ban bővítmények nélkül
2020. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!