Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Forgalomból kivont autónál,...

Forgalomból kivont autónál, hogyan kell eljárni?

Figyelt kérdés

Van egy autó és egy utánfutó amit szeretnék megvenni. Mind kettő ki van vonva a forgalomból. Az autónak meg van a forgalmija és a rendszáma is, de a futónak csak a forgalmija van meg, a rendszám az nincs meg. Vásárláskor az adás vételi után mit kell csinálni? Biztosítást rögtön kell rá kötni vagy csak átírás és forgalomba helyezés után?

A futóhoz is jó ugyan olyan adásvételi mint az autóhoz?



2020. máj. 19. 13:23
A kérdező szavazást indított:
Forgalmi
Üzembe helyezés
Kivont
Átírás
Biztosítás
4 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kivont. Szerintetek?
2020. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
Szerintem átírás
2020. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyen. Javítottam.
2020. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- külön jármű, de ugyanolyan adásvételit kell írni, külön az autóra és külön az utánfutóra.

- Igen ha szeretnéd forgalomban használni akkor kell biztosítás,

- kérdés hogy miért vannak kivonva, és az utánfutónak hova lett a rendszáma. Gondolok itt arra, hogy ha hivatalból van kivonva akkor előbb annak kell utánajárni, hogy miért.


(igen, ide szavazást tenni nem kellett volna...)

2020. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!