Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autó átírás vagy lakcímváltozt...

Autó átírás vagy lakcímváltoztatás legyen előbb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem egy autót aminek az okmányirodában való átiratását holnap szeretném intézni.


Kötelezőt már megkötöttem rá a mostani lakcímemmel (mivel így olcsóbb volt, mintha az új lakcímemre kötöttem volna meg, ahova múlthéten költöztem be (falu vs. város)).


Szerintetek mit csináljak meg előbb? Lakcímváltást vagy magát az autó átiratást? Mert a lakcímváltás is szükséges lesz minél hamrabb, mert másképp nem tudok kedvezményes parkolóbérletet venni a városban (muszáj az állandó lakcím)...


HA előbb változtatok lakcímet akkor félek az okmányirodában belekötnek abba mikor mennék átíratni az autót, hogy a kötelezőmön más lakcím szerepel.


HA viszont előbb iratom át és utána fogom majd a lakcímemet megváltoztani, mondjuk a jövőhéten akkor meg attól "félek", hogy lehúznak új forgalmi díjjal (6000ft) mert hogy úgy látom azt ki kell cseréltetni ha új lakcímre költözök.....


2020. aug. 9. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"hogy úgy látom azt ki kell cseréltetni ha új lakcímre költözök....."

nem kell, nekem évekig volt meg az előző címemmel.

2020. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Való igaz, az okmányirodában is ezt mondták! :D Köszi.
2020. aug. 10. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!