Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Magyar Autóklub tagnak mennyir...

Magyar Autóklub tagnak mennyire éri meg lenni?

Figyelt kérdés

Volt már pár autóm, volt mikor elég messze robbantam le, ismerős elvontatta a szerelőhöz, ki is vette belőle az új akksit... jó sztorik :)


Most vettem nem rég egy automata váltós kocsit, szval hiba esetén csak emelt kerekekkel mozdítható. Így még inkább szükségessé vált egy efféle biztosítás, rá is néztem az oldalukra, de nem tudom melyik ,,csomagot" érdemes befizetnem. Ha jól látom, ezek éves díjak, tehát 12.600 ft-ért lesz egy standard csomagom?


Ha le robbanak vhol a kocsival akkor elviszik trélerrel ingyen, de hova? Csak saját szervizükbe vagy bárhova vitethetem?


2020. aug. 25. 16:45
 1/3 D. Brasco ***** válasza:

Ha jol emlekszem ha tag vagy akkor az alapbol 20ezer forintos kvonulási díj helyett(es ebben még semmi nem lesz benn,se egy vontatas se semmi)csak valami 15ezret kell fizetned ugyhogy a hülyének is megéri...... ..


Sokkal egyszerübb hogy HA mégis baj lenne hívsz egy mezei trélerest vagy automentöt azt csokolom

2020. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
81%
A piacon elérhető legolcsóbb, cserébe legszarabb szolgáltatás. Egy előnye van: minden más assistance cég megszab egy 10-12 éves felső korhatárt ami fölött nem szerződik a járműre, az Autóklub viszont akár 20+ éves kocsikra is ugyanazt nyújtja, mint egy vadiújra.
2020. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megéri a klubtagság . Országos lefedettség , 0 - 24 órában segítség hívható , ingyenes újság . Ne legyen szükség a segítségükre de , ha gond van akkor jönnek .
2022. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!