Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autókereskedést készülök...

Autókereskedést készülök nyitni röviden mik a tudni valók?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 19 éves fiatal srác vagyok és sikerült annyi pénzt össze gyűjtenem hogy tudjam végre megvalósítani az álmom 😅nagyon örülnék neki ha valaki leírná röviden mit kellene tudnom kezdés előtt a legtöbb dolog már megvan ( cég alapítás, székhely, illeték mentesség, számla tömb, ODBII műszer )

ami érdekelne hogy a áfa/adózás itt hogy van ? biztosítást kell kötni ? miket kéne tudnom?

Előre nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2020. okt. 5. 11:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

köszönöm 1-es nek a választ tenyleg sokat segített hálás vagyok érte!


a többi trollnak meg köszönöm hogy ennyire aktívan trolkodtok tényleg tiszta élvezet olvasni de ugy gondolom inkább leszek "hulye" h itt kérdezek ilyet mint tudatlan és buta modjára belekezdek olyanba amihez nem értek sajnos a magyar oktatási rendszer kicsit se készítfel ezekre. tudom hogy "olyan, aki ennyire alapvető kérdésekre nem tudja saját magának kikeresni a választ az ne akarjon semmilyen vállalkozásba belekezdeni." de valahol el kell kezdeni és én legalább nem csak beszélek arrol h milyen jó lenne ezt csinálni meg azt csinálni hanem én el is kezdtem csinálni

2020. okt. 5. 15:31
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Tehát úgy alapítottál céget, hogy még egy üzleti tervet se barkácsoltál össze...??


LOL

2020. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 D. Brasco ***** válasza:
82%
Kérdező,legalább ne égesd már magad tovább még jobban.......
2020. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%

Kapcsolatok és tapasztalatok nélkül halálra vagy ítélve. A világ minden pénzét el fogod bukni. Dörzsölt eladók mindenféle vackokat rád fognak melegíteni, amiket bukóval fogsz eladni. Legalább pár évet le kéne húznod valami kereskedésben alkalmazottként, hogy lásd, hogy mennek a dolgok. Hogy kell lekezelni egy reklamációt, milyen dumákkal szoktak visszajönni a "tesók" és hogy lehet őket lepattintani.

Ha ezeket a tanuló éveket nem vagy hajlandó befektetni, véged. Szarrá fognak szivatni a szerelők, okmányirodák, konkurencia, eladók, vevők, mindenki.

2020. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Mert nem esik le, hogy ez a kérdés olyan mintha azt kérdeznéd: Autót akarok gyártani, hogy kezdjek hozzá?
2020. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!