Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogy lehet az, hogy a Citroen...

Hogy lehet az, hogy a Citroen Jumpy-m kötelező biztosítása drágább 10 ezerrel a következő évre ugyanannál a biztosítónál, pedig semmi balesetet nem okoztam?

Figyelt kérdés
1 éve december 31-én vettem az autót, az első évre 103 ezer Ft volt a kötelező, fel is léptem eg kategóriát ebben a bónusz rendszerben, mert semmi balesetem nem volt. Mégis most 112 ezer Ft lesz a kiküldött tájékoztató szerint ugyanott, eggyel jobb kategóriában. Ez az első autóm. Miért lehet ez? Ennyivel drágultak egy év alatt? Köszönöm előre is!

2020. nov. 9. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Üdv Magyarországon.
2020. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Emelkednek a díjak mindenhol. Én azért mindenképp lefuttatnék egy kalkulátort, az nem kerül semmibe, hátha megérné váltani.

[link]

2020. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én mindig úgy járok, hogy ha veszek egy autót akkor az aegon adja a kedvező árat, a következő évben mindig a genertelhez kerülök. amikor megvettem az autót 74 volt az éves díj, a következő évben 86-ot akartak kérni. megnéztem a kalkulátort és a szokásos genertelhez átmentem 65-ért.
2020. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyrészt értékkövetés (infláció) másrészt több a kárkifizetés. Nem érteni kell ezeket mert aktuáriusok, gazdasági matematikusok, gazdasági szakemberek állapítják meg a tarifát, hanem vagy váltani vagy fizetni.
2020. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!