Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Egy ilyen elektromos robogóra/...

Egy ilyen elektromos robogóra/chopperre hol tudok biztosítást kötni és mennyiért?

Figyelt kérdés

[link]

Vásároltam egy ilyen elektromos járgányt használtan (2017-es modell), viszont mint olvastam, biztosítás is kell rá. Megnéztem több biztosító honlapját, viszont sehol nem találtam információt róla. Tudtok mondani egy biztosítót, aki köt ilyenre biztosítást nem horror áron?



2020. dec. 26. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
sci fi áron jó?
2020. dec. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
netrisk?
2020. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Vígjáték es krimi áron tudok!
2020. dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Évi 5e Ft horror ár?
2020. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4-es: az teljesen elfogadható ár. Melyik biztosítónál van ilyen? Mivel ugye konrkét árakat a neten nem találtam, így ezért tettem hozzá.


OFF topic: Azért írtam, hogy nem horror ár, mert nem akarok annyit fizetni érte, mint amennyit majd a drónomra kellene (nevetséges például hogy a kb 50.000 Forintot érő DJI Spark drónomra évi 20k a biztosítás... Jó, egyesületeknél van kedvezmény, de ugye ott meg tagsági díj meg miegymás)

2020. dec. 27. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:

a netrisknél érdeklődj. Ez egy villany roller, erre még nemigen van biztosítás, de a segédmotoros kategóriában bátran fizethetsz valamennyit. Legalább egy azonosító kell...mondjuk alvázszám, vagy ami a blokkon, adásvétwlin ban.

Balahogy be kell azonosítani, ha a rendőr megállít.


Köss egy olcsó kgfb-t, oszt jónapot. Ez a villanyroller még nem kiforrott üzletág.

2020. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6: köszi szépen, érdeklődni fogok. Igen, nagyon gyerekcipőben van a dolog, de láttam rendőrség által közzétett írást, miszerint kötelező (asszem valami iylesmi volt: "ha gázkar van a villanyjárművön, az segédmotoros kerékpár"). Bár azt is hallottam, hogy a rendőr megelékszik jogsival. De biztosra szeretnék menni vele, nem akarok több tíz akár százezer forintot emiatt fizetni büntetésként.
2020. dec. 30. 10:49
 8/8 anonim ***** válasza:

a gázkar az csak legenda..nem attól segédmotor.

Ez egy korszerű villanyroller eredetileg. Ilyeneket adnak Budapesten a luxusszállók vendégeinek városnézésre(a szűken vett Belváros, szigorúan idegenvezetővel. Imádják a turisták)


Legyen biztosításod, ne adj fogást a rendőrnek.

(amúgy ezeket a beszélgetéseket olvassák ők is, úgyhogy ismerik a problémát)


Csak ügyesen.

2020. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!