Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Fizettem privátban a károsítot...

Fizettem privátban a károsított személynek. A BM is ugrott vissza a kár miatt. Miért?

Figyelt kérdés
Ha privátban fizettem egy összeget, a biztosító miért fokozott le? Nincs olyan, hogy olyankor marad a BM számom? De a nő miért kért pénz, ha a biztosító fizetett?
2021. jan. 9. 19:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre, kis sérülést okoztam. Biztosító küldte utána 10 napra a levelet és a félig kitöltött papírt, amit a nő helyszínen megírt. Kitöltöttem a másik felét és visszaküldtem.
2021. jan. 9. 19:41
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
A biztosítót hagyd egyelőre,ő azért fizetett,mert jóváhagytad. A nőt keresd fel, szembesítsd a dologgal, hátha mutat hajlandóságot visszafizetni.
2021. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Jól sejtem, hogy nem beszéled annak az országnak a nyelvét, ahol élsz?


Miért küldted vissza a papírt a biztosítónak?? :-O :-O

2021. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem fizetünk privátban senkinek. A biztosító intézi a kárt, mi meg később a biztosítóval.
2021. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Értem. Igaz, ahhoz a laphoz kellett gondolkodnom.

Soha nem csináltam ilyesmit.

2021. jan. 9. 19:49
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

14. De lehet, nem tiltja semmi, hogy magad rendezd az okozott kárt, hogy mentesülj a bonusz csökkentésétől. De akkor nincs betétlap!

Én úgy 15 éve rendeztem így egy aprócska koccanást egy tizessel, mindenki jobban járt így.

2021. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Túrórudi, nincs teljesen igazad, ha bet~tlapozol és bejelented a biztosítónak, akkor megállapítják a kárt és választhatsz hogy kifizesse a biztosító, ilyenkor visszasorolnak, de kifizetheted te is és akkor nem sorolnak vissza.
2021. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ha kárt jelentenek a biztosítónak, akkor a biztosító megkérdezi, hogy kifizeted-e.

Ellenben a biztosítón keresztül csomó kellemetlenség kizárható mindkét fél számára.

2021. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
57%
Lehet hogy igazad van, ez még tizenéve történt. Megkérdeztem a tulajt, jó lesz-e, ha betétlap helyett kap ennyit. Rábólintott, odaadtam, mindenki ment a dolgára.
2021. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül, nem vitatva, hogy igazatok van, aprócska kárnál mindenkinek jobb a gyors egymás közötti kártalanítás. Szerintem.
2021. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!