Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Határozat a forgalomból...

Határozat a forgalomból történő kivonás?

Figyelt kérdés
Február 8-ai levél ma jött meg, egy határozat, ami írja h végleges döntés esetén 5 napom van leadni a rendszámomat meg a forgalmi engedélyemet. De én február 15-én átirattam anyám nevére az üzembentartóit, és 15-etől érvényes a biztosításom is. Tehát nem értem, ezt hogyan támadhatom meg a döntésüket? Mit tehetek? Nincs szabad időpont Pesten sehol se a forgalomba helyezéshez, telefont nem veszik fel (1818), illetve a JSZP-n meg az van írva, hogy még forgalomban van. WTF?
2021. febr. 17. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

De én február 15-én átirattam anyám nevére az üzembentartóit, és 15-etől érvényes a biztosításom is.


A biztosításod anyád nevére lett kötve? A forgalmiba be lett jegyezve üzembentartónak?


Mi az előzmény? Miért akarják kivonni a forgalomból?

2021. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
20%
Nem tudom miről van szó,de gondolom ezzel akartál trükközni,hogy te majd nagy okosba jóanyádat megteszed mint üzembentartó.Hát el kell szomoritsalak de ez most nem jött be,tekintve hogy ez semmi valtozást nem jelent az auto tulajdonosával szemben aki továbbra is te vagy.Igy ha megszuletett a vegzes a kivonasrol,azt végig is fogjak verni rajtad.
2021. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a be nem fizetett KGFB/súlyadó/illeték vagy ezek kombinációját akarta megúszni a kérdező és utolsó pillanatban átíratta. Mivel általában a közszférában nem tudja a jobb kéz, mit csinál a bal így kicsit párhuzamosította a dolgokat.

Majd, kivonódik így is előbb-utóbb online is, aztán be kell fizetni az elmaradásokat és újra forgalomba kerül.

2021. febr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Felívtam az ügyintézőt, és mivel a levél később jött, mint mikor mi intéztük az üzembentartóváltást és új forgalmi engedély van anyám nevére, így marad a forgalomban.


Brasco, kaptál egy dislikeot :)


Köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 20. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!