Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » BMW-t,Mercedest hoznak be...

BMW-t,Mercedest hoznak be Magyarországra,Németből kispénzű 8 áltánossal.Hogy van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy rossz szomszédunk.Szeméttel tüzelt,kuka díjat nem fizette.Igazából semmihez sem ért.Szakmálya sincsen.Elkezdett kijárni Németországba "dolgozni",de ő képtelen egy önéletrajzot is megírni.És mostanában azt látom,hogy BMW, Mercedes ilyen autók vannak az udvarán.Egyébként a jogsit nem tudom,hogy szerezte meg ennyi ésszel.Kisebbségi amúgy,csak rosszindulatú... Ugyanis amikor közmunkás voltam én is ő is.Beledobta az égő tűzbe a sündisznót.Szóval ilyen ember...Hogy az Isten nyilában cserélgeti így az autókat?! Annak idején az asszonya azt mondta,hogy "Kifizetem a víz számlát." Az asszonyt pofon csapta.Közben az átlag magyar állampolgár nem szeret tartozni.Szerintem tuti,hogy nem íratja át az autókat sem.Akkor meg hol van itt a kiskapu amit ő kihasznál?! Normális intelligens emberek hozzászólása érdekel.

2021. márc. 29. 11:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
És akkor mi van? Miért érdekel egyáltalán a szomszéd magánélete?
2021. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Morzsi007 ***** válasza:
45%

Ahhoz nem kell adjunktusnak lenni, hogy külföldről hozzon be autót.

A többieknek igaza van, mit foglalkozol a szomszéddal. Ne irigykedj 😁

2021. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Oké eddig egyetlen hasznos válasz sem érkezett.Én belém kötöttek belém.A sündisznó védett álat,és élve beledobni a tűzbe szadizmus.Leírtam,hogy rossz szomszéd mert az égetett szemét rákkeltő,és ezzel a szomszédainak ár,köztük nekünk is!Erre azzal jöttök,hogy irígy vagyok.Közben meg nem ez a kérdés! Én csak bemutattam a szomszéd jellemét,hogy ő milyen ember,és ti az ő oldalán vagytok. Gratulálok!
2021. márc. 29. 13:16
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Mi köze a szomszéd jellemének, a biztosítás/papírmunka alkategóriához.

Mi lenne a számodra hasznos válasz?

Merthogy konkrét kérdést nem írtál.

És a válaszok között sem olvastam olyat, ami arra utalna, hogy bárki is a szomszédod pártján áll.

2021. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Leírom még egyszer a kérdést,és arról,hogy a szomszédom szadista, törvényt nem tisztelő.Nő verő,és kisebbségi erről nem írok.

Az a kérdés,hogy hogyan hoz egy haza,egy alap iskolai végzettségel haza egy ember márkás autókat?! Tudomásom szerint ezeket honosítani kell. És rengeteg papír munka van vele.100%-osan tudom,hogy ő ezeket nem teszi meg.Akkor hogyan hozza haza,és miért hagyja békén a rendőrség,ha a törvény álltal előírt kötelleségeknek nem tesz eleget? (Egy diplomás ismerősöm pontosan ezért nem hoz haza külföldi autót mert sokba kerülnek a papír munkák.) Egyszer már leírtam, de le írom még egyszer.Normális inteligens emberek válaszát várom.Leírhatod a válaszodat,hosszabban is,megtanultam olvasni.Köszönöm szépen!

2021. márc. 29. 13:55
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
5: csak azt tudom elképzelni, hogy hasonló embereknek adja el... akiknél nem probléma, ha az első igazoltatásnál megbuknak.
2021. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Töröltetéshez van eszed
2021. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

A privátban fenyegetőzés is meg a kedves (általam mostmár tiltott) kérdezőnek.

Szerintem engedjétek el nyugodtan a kérdést, hiszen egyébként is értelmetlen.

2021. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
trollkodik?
2021. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Túl sokat képzel magáról.
2021. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!