Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Alvázszám alapján hol tudom...

Alvázszám alapján hol tudom lekérdezni, hogy egy motor nem áll-e körözés alatt?

Figyelt kérdés

Eladásra kínálnak nekem egy 80-as évekbeli japán motort, amit fel kell újítani, de mindene menthető és komplett. Régóta a mostani gazdájánál van, aki nem fog már foglalkozni vele, de én szeretném megmenteni, és lehetőség szerint levizsgáztatni. A motornak jelenleg nincs semmilyen forgalmija, csak adásvételi szerződés, külföldről származik.

Tudom, hogy kemény fába vágom a fejszémet, a kérdés csak az, hogy milyen módon lehet megbizonyosodni felőle, hogy a motor nem áll semmilyen körözés alatt.



2021. ápr. 10. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Ügyfélkapun
2021. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagyis nem tudom hogy alvazsszam ott van e. Rendszam alapján ügyfélkapun
2021. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Ügyfélkapun sajnos csak rendszám alapján lehet keresni, és csak a magyar adatok vannak a rendszerbe.

Én egy eredet vizsgát végző helyen érdeklődnék. Ha tippelnem kell, nekik kell lenni valami hozzáférésnek ezekhez.

Esetleg a sokat reklámozot jármű lekérdező oldal. Ott alvázszám alapján lehet keresni, és tartalmaz körözési információkat is. Bár nem tudom ilyen régi motorral mit tud kezdeni.

2021. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!